Neler Yeni

Zebra Delguard Type GR 0.5 Versatil Kalem 123TL'ye geliyor

lebron23

80+ Bronze
bu kalemlerin olayi ne meraktan soruyorum. mekanizma falan cizmisler ama bide size danisayim dedim
Kalemin ucunda bir yay mekanizması var. Yazarken ucu kolay kolay kırılmıyor. Uç kırılacağı zaman kalemin ucundaki mekanizma yaylanıyor, ucu kırdımıyor.

Çok fazla versatil (uçlu) kalemim var. Zebra delguard serileri sevdiğim kullandığım bir modellerden. Bu fiyata bedava.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yiğit Arık
Tamamda aynısı uni kuru togada da var. Onunda ucu döndügü gibi ekstra olarak zorlandığında sağa, sola, içeriye vb esneyebiliyor. Daha alalı 3 gün oldu zorlasam bile kıramıyorum ucu

Checkmate

80+ Bronze
Tamamda aynısı uni kuru togada da var. Onunda ucu döndügü gibi ekstra olarak zorlandığında sağa, sola, içeriye vb esneyebiliyor. Daha alalı 3 gün oldu zorlasam bile kıramıyorum ucu
İki kalemden bende var uni kuru togara bastırınca yaylanma gibi bir mekanizma yok o kalem yazdıkça ucunun saat yönünde dönmesi prensibine dayalı bir kalem uni kuru togada bastırınca çok içeri girmez uç, bu kalemde istediğin kadar bastır içine giriyor mekanizma sayesinde. Bu kalem farklı bir mekanizmaya sahip.
94 TL ye aldım eyw
94 TL için kod vs mi kullandınız nasıl 94TL ye geldi?

jcooli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Enes Ay
Tüm lise dönemimi ve üniversitemin ilk senesinde kullandım, sonra da kardeşime verdim hala kullanıyor. Düşünmeden alabilirsiniz. Çok memnun olduğum bir kalem

lebron23

80+ Bronze
İki kalem de şu an masamda. Kardeşim bilip bilmeden niye yorum yapıyorsun? Kuru toga ile bu bir mi? bir olabilir mi?

En kötüsü kendini bilgili sanan cahiller. Bilmeyen en azından bilmiyorum diyor soruyor, öğreniyor.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
73 tl ye denk getirdim teşekkürler

Son düzenleme:

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
bedavaya geldi galiba amazon nays hesabımdan parayı çekmedi sebebini anlamadım

A_TURAN_A

80+ Bronze
bedavaya geldi galiba amazon nays hesabımdan parayı çekmedi sebebini anlamadım
heemn çekmiyor 5 -10 dk sonra çekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalem ucunun kırılmamasını ve rahat yazmayı sağlayan yaylı bir sistem var güzel çalışıyor diğer kalemlerden farklı. Kullanıyorum güzel kalem Japon malı.
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LL5TQ29/ref=ewc_pr_img_4?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1 bununla arasında çok fark var mıdır yoksa daha üst düzey bir kalem mi ilk defa duydum bu markayı

Checkmate

80+ Bronze
73 TL ye denk getirdim teşekkürler
Güzel fiyata gelmiş hocam nasıl bu fiyata geldi ?

heemn çekmiyor 5 -10 dk sonra çekiyor

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LL5TQ29/ref=ewc_pr_img_4?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1 bununla arasında çok fark var mıdır yoksa daha üst düzey bir kalem mi ilk defa duydum bu markayı
İkisi de güzel kalem ama bunun mekanizması daha iyi, elde daha rahat. Faber castel ise görüntü olarak daha güzel diyebilirim.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yiğit Arık
İki kalem de şu an masamda. Kardeşim bilip bilmeden niye yorum yapıyorsun? Kuru toga ile bu bir mi? bir olabilir mi?

En kötüsü kendini bilgili sanan cahiller. Bilmeyen en azından bilmiyorum diyor soruyor, öğreniyor.
Bir diyen olmadı, ikisindede tasarım olarak farklı sistem var, kuru togayı eline 1 kere bile aldıysan kendi dönme mekanizmasına bağlı olarak yaylanma (esneme) payı olduğunu kolaylıkla fark edebilirsin, esneme konusunda farkları ise birinin diğerine göre daha fazla yaylanabilir olması, eğerki kalemi tutamayacak kadar cahilsen bu da benim sorunum değil.

Şeyi buldun kıllısını istiyon, iki kalemde esneme payı sayesinde ne kadar bastırırsan bastır o esneme payı sayesinde uç kırmıyor. Aynı işlevi gördükten sonra fazlasının ne yararı olacak, kalemin arkası dönüp biyerine mi batacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,366
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya
Top Bottom