Neler Yeni

ZOTAC RTX3070 Tİ TRİNİTY Nasildir

Burak1414

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Burak
Merhabalar sistemime rtx 3070 ti düşünüyorum ve uygun fiyat olarak zotac'ın rtx 3070 ti trinity modeli var . Bu kartı biraz araştırdım bazıları çok sesli çalışır onun dışında sorun olmaz vs diyor . Siz ne düşünüyorsunuz ? Bir de bu kart ile rtx 3070 arasında fark var değil mi bu modele yönelmemin sebebi bu .

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
merhaba uzunca bir sure zotac modellerını kullanmıi ve test etmiş biri olarak kesinlikle öyle bir durum söz konusu değildir. eve trinity modeli giriş modelidir ama fanları sesli çalışır diye bir şey yok. 3 tane fan olmasından dolayı ve bazı arkadasların kasalarını kulaklarının dıbıne kadar tasımasından dolayı fan sesı gelıyordur buda gayet normal bir şeydir . bütçen nedir GPU için?

whisper snow

80+ Silver
Hocam Zotac iyi markadir MSI Asus ve Gigabyte dan sonra en iyi 4. ekran karti ureticisidir tavsiye ederim. Ek olarak 3070 ti ile 3070 arasinda fark var elbette.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam Zotac iyi markadir MSI Asus ve Gigabyte dan sonra en iyi 4. ekran karti ureticisidir tavsiye ederim. Ek olarak 3070 ti ile 3070 arasinda fark var elbette.
Evga buna güldü.
Merhabalar sistemime rtx 3070 ti düşünüyorum ve uygun fiyat olarak zotac'ın rtx 3070 ti trinity modeli var . Bu kartı biraz araştırdım bazıları çok sesli çalışır onun dışında sorun olmaz vs diyor . Siz ne düşünüyorsunuz ? Bir de bu kart ile rtx 3070 arasında fark var değil mi bu modele yönelmemin sebebi bu .
Bende Trinity 3070Ti var yarın detaylı bilgi veririm.

whisper snow

80+ Silver

Burak1414

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba uzunca bir sure zotac modellerını kullanmıi ve test etmiş biri olarak kesinlikle öyle bir durum söz konusu değildir. eve trinity modeli giriş modelidir ama fanları sesli çalışır diye bir şey yok. 3 tane fan olmasından dolayı ve bazı arkadasların kasalarını kulaklarının dıbıne kadar tasımasından dolayı fan sesı gelıyordur buda gayet normal bir şeydir . bütçen nedir GPU için?
13600 tl max bütçem var onada bu denk geldi . Teşekkürler yorumunuz için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler

Evga buna güldü.

Bende Trinity 3070Ti var yarın detaylı bilgi veririm.
Teşekkür ederim . İnşallah

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
13600 TL max bütçem var onada bu denk geldi . Teşekkürler yorumunuz için

Teşekkürler

Teşekkür ederim . İnşallah
rica ederim suan hali hazırda RTX 3060 white edition kart kutusunda yatıyor 6 aydır kullanmıyorum. 16 ay bir fiil 7/24 ethereum / raven / ergo kazdı kart fanlarında hala bir şey yok

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
@Burak1414 Evet bir tık sesli ve sıcak çalışıyor tabi bu kart 3070Ti diğer modellere de bakıp karşılaştırmak lazım, genel yapısı bu olabilir. 15DK Msı Kombustor'da 83 dereceye ulaştı fanlar çok sessiz çalışmıyor bu konuda msi asus daha iyi. %75 fan'a kadar kabul edilebilir sesi var bundan sonra ses şiddeti ciddi artmaya başlıyor. Pubg oynarken Gpu sıcaklığı 74 derece gördü fan hızı da %76. Alınır mı dersen bence alınıp o.c.u.v yapılarak gayet güzel kullanılır. Şimdi çok vaktim yok diye o.c.u.v yapamadım ama daha önceden denemek için yapmıştım. bilmiyorsan söyliyim u.v= undervoltaj, voltaj düşürerek ısıyı azaltabiliyoruz Superposition'da o.c.u.v yapmadan önce 9200 Puan aldım, o.c.u.v'den sonra 9730 puan oldu. Hem ısı düşüyor hemde performans artıyor.

Burak1414

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Burak1414 Evet bir tık sesli ve sıcak çalışıyor tabi bu kart 3070Ti diğer modellere de bakıp karşılaştırmak lazım, genel yapısı bu olabilir. 15DK Msı Kombustor'da 83 dereceye ulaştı fanlar çok sessiz çalışmıyor bu konuda msi asus daha iyi. %75 fan'a kadar kabul edilebilir sesi var bundan sonra ses şiddeti ciddi artmaya başlıyor. PUBG oynarken Gpu sıcaklığı 74 derece gördü fan hızı da %76. Alınır mı dersen bence alınıp o.c.u.v yapılarak gayet güzel kullanılır. Şimdi çok vaktim yok diye o.c.u.v yapamadım ama daha önceden denemek için yapmıştım. bilmiyorsan söyliyim u.v= undervoltaj, voltaj düşürerek ısıyı azaltabiliyoruz Superposition'da o.c.u.v yapmadan önce 9200 Puan aldım, o.c.u.v'den sonra 9730 puan oldu. Hem ısı düşüyor hemde performans artıyor.
Anladım tamamdır çok teşekkürler alayım öyle deneyim sağolun .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,507
Üyeler
152,910
Son üye
Gurkannnn
Top Bottom