Neler Yeni

Zup! oyunlarından düşen kartlar ile ne yapmalıyım?

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Selamlar çok arada kaldım geçen 5$ yatırıp kısıtlamalı kaldırmıştım ve sonra da Zup! serisinin oyunlarını almaya başladım şu an F S ve az önce X aldım F ve S'de 3 kart düşürdüm X'te daha dusurmedim pazar banim 1 saat sonra bitecek satayım mı yoksa bunlarla başka şeyler yapabilir miyim? Booster pack yapabiliyormusum sanırım,ne işe yarıyor ve yapmalı mıyım? Steam seviyem 1.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Sat veya birleştir.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Tüm kartları toplayıp rozet kısmına geleceksin rozeti işleye tıklayacaksın.

Level atlarsın.
Level atlamak işime yarar mı? Çıkan parayla arkaplan resmi almayı düşünüyorum ya da bunun gibi bir şey.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Level atlamak işime yarar mı? Çıkan parayla arkaplan resmi almayı düşünüyorum ya da bunun gibi bir şey.
Sana onun arka planını bazı indirim kuponları ve level veriyor. Level ile arkadaş ekleme listen açılıyor ve ek olarak steam profiline vitrin vs ekleyebiliyorsun.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
İndirimde aldıysan satarak kâr etmeye çalışabilirsin ancak düşük kâr sağlar.
O oyunun kalan kartlarını pazardan satın alarak rozet işleyebilirsin. Bu sana Steam leveli ve bir kaç eşya verir.
Bu eşyalar arasında 40-50 TL'lik arka planlar olabilir ancak bu oyundan oyuna göre değişir.
Zup oyunlarının bir çoğunda pahalı arka planlar vardır ancak çıkma olasılıkları bir hayli düşüktür.
Yani bir nevi CS:GO kasa açılımı gibi düşünebilirsin ancak o kasalara göre biraz daha yüksek bir şansa sahip ve daha ucuz.
Kısacası garanti bir şekilde düşük kâr için kartları sat, riskli yüksek kâr için rozet işle.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
O oyundaki tüm kartları alıp birleştirebiliyorsun rozetler kısmından belki pahalı arka plan çıkabilir
Bulamadım hocam bir de tüm kartlar derken oyundaki hepsini diyorsanız 3 tane hakkım varmış dolayısıyla hepsini cikaramam ki.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Bulamadım hocam bir de tüm kartlar derken oyundaki hepsini diyorsanız 3 tane hakkım varmış dolayısıyla hepsini cikaramam ki.
Evet öyle bir sıkıntı var diğerlerini eğer steam hesabında çok azda olsa bi bakiye varsa diğer 2-3 kartı alabilrsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela Zup3 oyunun kartlarının hepsini alman lazım birleştirmek için

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
İndirimde aldıysan satarak kâr etmeye çalışabilirsin ancak düşük kâr sağlar.
Açık konuşmak gerekirse düşük kâr sağlamıyor gayet iyi bir kâr sağlıyor ama şanslı isen oluyor bu da.

İdle Master üzerinden 2 saat içinde bazen neredeyse tüm kartları düşebiliyor ki bu bana oldu daha önce gelen tüm kartları satıp üzerine oyunları da iade ederek 25₺'ye yakın bir para getirisi olmuştu bana.

0₺ ile başlamıştım idle master üzerinden düşen diğer oyunların kartlarından çıkan para ile de zup oyunlara para basarak güzel bir kâr elde ettim.

0,26₺'den başladım ve 40₺ gibi bir para ile bıraktım. En son olan para ile de hiçbir şekilde para harcamadan rust almıştım.

Biraz şans işi benimki ama eğer olursa güzel paralar da gelmiyor değil.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Açık konuşmak gerekirse düşük kâr sağlamıyor gayet iyi bir kâr sağlıyor ama şanslı isen oluyor bu da.

İdle Master üzerinden 2 saat içinde bazen neredeyse tüm kartları düşebiliyor ki bu bana oldu daha önce gelen tüm kartları satıp üzerine oyunları da iade ederek 25₺'ye yakın bir para getirisi olmuştu bana.

0₺ ile başlamıştım idle master üzerinden düşen diğer oyunların kartlarından çıkan para ile de zup oyunlara para basarak güzel bir kâr elde ettim.

0,26₺'den başladım ve 40₺ gibi bir para ile bıraktım. En son olan para ile de hiçbir şekilde para harcamadan rust almıştım.

Biraz şans işi benimki ama eğer olursa güzel paralar da gelmiyor değil.
Söylediğim gibi kâr ettiriyor ancak rozete göre düşük kalıyor.
Ben rozet işleyerek +300 TL civarında bakiye kazandım. Ancak rozet işine belli bir parayla girmek daha mantıklı, ben 50 TL ile başlamıştım.

Son düzenleme:

Fake.roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kemalcan
Kanka tales of arise trading card al yükselişte

Top Bottom