Neler Yeni

ZYXEL VMG3312-B10B Qos ayarı nasıl yapılır ?

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
Arkadaşlar 16 mbps adls internet kullanmaktayım oyuna girince ve birisi video açınca ping aniden 200+ üstüne çıkıyor packet loss uçuyor zaten artık gına geldi bunun yolunun qos ayarı olduğunu öğrendim kendime 8 mbps olacak ve geri kalan onları kullanacak ben oyundayken beni etkilemesini istemiyorum bu arada bende wifi üzerinden bağlanıyorum ama ethernet ile yapmak kolay olacaksa yarın bir ethernet kablosu alırım ,
Beni şu dertten kurtarın

mehmettici

80+ Silver
hocam ayni modeme sahibim modem 24 mbps de kullaniyorum 50 derece altina düşmüyor bide guneş goruyorsa 75 derece arkasina bir fan takin cozulecektir birde arayuzden duruma gelip degerleri paylaşirmisiniz

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ayni modeme sahibim modem 24 mbps de kullaniyorum 50 derece altina düşmüyor bide guneş goruyorsa 75 derece arkasina bir fan takin cozulecektir birde arayuzden duruma gelip degerleri paylaşirmisiniz
Bende ısınma sorunu yok hocam hemen atıyorum

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
hocam bir ara yapmaya çalştım fakat içine ettim 1 gün kullanamadık interneti size tavsiyem müşteri hizmetleriyle yapmanız.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
hocam bir ara yapmaya çalştım fakat içine ettim 1 gün kullanamadık interneti size tavsiyem müşteri hizmetleriyle yapmanız.
Hocam kısa bir ayarı yok mudur ? Bunun ya

mehmettici

80+ Silver
hocam qos ag ayari içinde mevcut degeri giriyorsunuz kb olarak herkeze onu dagitiyor ozel dagitma yok sanirim ben bu modemde wifi tercih etmiyorum kablolu baglanti daha iyioluyor kutudan ethernet kablosuda çikiyor bir bakin boşuna para vermenize gerek yok

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
hocam qos ag ayari içinde mevcut degeri giriyorsunuz kb olarak herkeze onu dagitiyor ozel dagitma yok sanirim ben bu modemde wifi tercih etmiyorum kablolu baglanti daha iyioluyor kutudan ethernet kablosuda çikiyor bir bakin boşuna para vermenize gerek yok
Hocam tamam da o ayarları nasıl yapacağım bilmiyorum bana anlatırsanız sevinirim oyun için bana 6 mbps bile yeter stabil olsun ping çıkmasın packet loss olmasın yeter

Ekler

• 5.PNG
    5.PNG
    93.7 KB · Hit: 114
  • 4.PNG
    4.PNG
    81 KB · Hit: 118
  • 3 (2).PNG
    3 (2).PNG
    80.4 KB · Hit: 85
  • 2 (2).PNG
    2 (2).PNG
    109.3 KB · Hit: 87
  • 1 (2).PNG
    1 (2).PNG
    94.8 KB · Hit: 110

mehmettici

80+ Silver
bakiyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok hocam ev tipi basic modem oldugu için xyzel koymamiş istediginiz gibi bir qos malesef yapacak bir şey yok

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
bakiyorum hocam

yok hocam ev tipi basic modem oldugu için xyzel koymamiş istediginiz gibi bir qos malesef yapacak bir şey yok
Hocam olmaz mı bu iş yani ya

bakiyorum hocam

ama qos ayarları var hocam fotoğraflarda attığım gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,681
Üyeler
156,654
Son üye
ewvctruy5878
Top Bottom