Neler Yeni

Rütbe Sistemimiz Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uğur ünver
Forumumuzdaki rütbeleri ve gereksinimlerini merak edenlerin fazla olduğunu gördüm. Buradaki rütbelere zamanla yeni eklemeler yapılacak tabii ki.

Forumumuzdaki Rütbeler ve Gereksinimleri

80+ Bronze = 500 Mesaj
80+ Silver = 2000 Mesaj
80+ Gold = 5000 Mesaj
80+ Platinum = 10000 Mesaj
80+ Titanium = 20000 Mesaj

Önemli NOT1: Rütbeler anında gelmez, her saati 20 geçe otomatik olarak yenilenmektedir.
Önemli NOT2: Rütbe yükseltmek için spam yorum yapan yorum sahipleri sınırsız forumumuzdan uzaklaştırılır.
Hadi bakalım hayırlısı...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha yolumuz çok desene
Buda geçer dostum....

Sen daha yolun başındasın :d
Yola başlamak bitirmenin yarısı demek hadi hayırlısı...

Daha yolumuz çok desene
Buda geçer dostum....
Forumumuzdaki rütbeleri ve gereksinimlerini merak edenlerin fazla olduğunu gördüm. Buradaki rütbelere zamanla yeni eklemeler yapılacak tabii ki.

Forumumuzdaki Rütbeler ve Gereksinimleri

80+ Bronze = 500 Mesaj
80+ Silver = 2000 Mesaj
80+ Gold = 5000 Mesaj
80+ Platinum = 10000 Mesaj
80+ Titanium = 20000 Mesaj

Önemli NOT1: Rütbeler anında gelmez, her saati 20 geçe otomatik olarak yenilenmektedir.
Önemli NOT2: Rütbe yükseltmek için spam yorum yapan yorum sahipleri sınırsız forumumuzdan uzaklaştırılır.
Geliyorum kısmetse..

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,331
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Hadi bakalım hayırlısı...

Buda geçer dostum....

Yola başlamak bitirmenin yarısı demek hadi hayırlısı...

Buda geçer dostum....

Geliyorum kısmetse..
Dostum üst üste yazınca mesaj sayın artmıyor :)

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe

mrty1988

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Yoğun
rank kasmaya başlayalım uzun süredir giriş yapmadan takip ediyordum da forumu yazık etmişim bu zaman kadar :D

Ek000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Kuzkaya
Aralara bir şeyler eklenebilir belki duruma göre, fakat 1 haftada 2-3 rütbe atlanması zaten mantıklı bir durum değil.
Örnek veriyorum 1 gunde 1 rutbe atlansa, nesajlar boş mesajlar olmasa nasıl olurdu? Forumda bayağıdır üyeyim ama sadece bu ay bilgisayara gecebildim. Gecenlerde bir konu acmistim zaten daha yeni yeni aktiflesiyorum. Yarin buyuk ihtimalle bi kac saat aktif olacagim level atlasam sorun olurmu mesela?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,331
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Örnek veriyorum 1 gunde 1 rutbe atlansa, nesajlar boş mesajlar olmasa nasıl olurdu? Forumda bayağıdır üyeyim ama sadece bu ay bilgisayara gecebildim. Gecenlerde bir konu acmistim zaten daha yeni yeni aktiflesiyorum. Yarin buyuk ihtimalle bi kac saat aktif olacagim level atlasam sorun olurmu mesela?
En az 3 ay aktif kalan hesap diyor videoda.

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ali GÖKMEN
donanım arşivi forum özel sistemler için en az +80 bronze mu gerekiyor

Ek000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Kuzkaya
En az 3 ay aktif kalan hesap diyor videoda.
Simdi benim amacim videodan kaynakli degil cok ilgilenmedim denk gelirse belki alabilirim fakat bi kac hafta once zaten aktiftim. Hesabim bagadir var ara ara girip zaten konulara goz atiyordum. Aktifligim var sanirim mesajda bugun cidden bosum ve cidden forumda zaten konularla urasacagim. Bu bir engelmi hesabim bilgim kadariyla 3 aydir aktif. Sadece mesaj yazmam gerekiyor sistem icin sanirim sistem onceligim degilde, zaten bos mesajlar atmadiktan sonra sorun olacakmidir spam atmasak konudan sasmasak mesela? Kolay geksin bu arada tum moderatorlere.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,331
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Simdi benim amacim videodan kaynakli degil cok ilgilenmedim denk gelirse belki alabilirim fakat bi kac hafta once zaten aktiftim. Hesabim bagadir var ara ara girip zaten konulara goz atiyordum. Aktifligim var sanirim mesajda bugun cidden bosum ve cidden forumda zaten konularla urasacagim. Bu bir engelmi hesabim bilgim kadariyla 3 aydir aktif. Sadece mesaj yazmam gerekiyor sistem icin sanirim sistem onceligim degilde, zaten bos mesajlar atmadiktan sonra sorun olacakmidir spam atmasak konudan sasmasak mesela? Kolay geksin bu arada tum moderatorlere.
3 aydır aktif diyemeyiz, burada herhangi bir aktiflik yok. 2 yıllık hesap hepi topu 20 mesaj atmış.

Ek000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Kuzkaya
3 aydır aktif diyemeyiz, burada herhangi bir aktiflik yok. 2 yıllık hesap hepi topu 20 mesaj atmış.
Anladım, iyi aksamlar. Ben yinede forumda takilacagim zaten. Kivideoda takilmis olmaniz lazim yaziyor. Ve bende yazmasamda alacaklarimla ilgili konulara girip goz attim hesabim acikmiydi bilmiyorum fakat. İyi aksamlar

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
ATA
Ben kahve koydum sabaha hayrola 😂 spam yapmam ama yetişirsede bronzu kaparım sabaha

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,230
Üyeler
140,620
Son üye
UmutUmut
Top Bottom