Neler Yeni

Yaşlanmaktan Korkuyor Musunuz? Ve Sizce yaşlanma yaşı kaçtır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Alper Selman
Her yaşın bir güzelliği var dostum, bu sebeple korkmuyorum. Sana da korkmamanı tavsiye ederim. Yaşlılık için psikolojik yaş sınırımsa 50. Bence 50'den sonra yaşlı kategorisine girmeye hak kazanırım, yaşarsam tabii...

ahenk'

80+ Silver
Yunus'un videosunu ben de izlemiştim dün. Bana kalırsa yaşlanmanın yaşı yok. Şunları yaşıyorsan yaşlanıyorsun diye bir şey olduğunu düşünmüyorum. İlla bir sayı vereceksek 50 den sonrası denebilir bence.

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
18imde bunu düşünemem ayrıca
Yaşlılık 👎
Tecrübe 👍

The Batman

80+ Silver
Spor yap sağlıkla beslen yaşlılığın sorunlu geçme ihtimali azalır sigara alkol cast food varsa kork

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Bu konuyla alakalı bir video izliyordum ve aklıma buraya sormak geldi, sizce yaşlanma yaşı kaçtır? Ve yaşlanmaktan korkuyor musunuz?
Yok be niye korkayım hem daha iyi olur sonuçta herkes sana saygı gösterir ama önce o saygıyı da hak etmek lazım öyle ben yaşlıyım nasılsa herkes bana saygı gösterir falan diye her haltı yemeyeceksin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,865
İsim
Emir Yusuf
Yaşlanmak yaşa göre değil duruma göre oluşan bir şey bana göre. Onca yıl hamlık üzerine yaşanırsa tabii ki 40'lı yaşlarda bile ağrılar, sızılar, yapılabilecek aktivite sınırı gibi sorunlar çıkıyor. E bakıyorsun karadenizde her gün çalışan insanlara; 70 yaşında bile hâlâ diri kalabiliyorlar. Bu yaşayış biçimiyle doğru orantılı bir şey. Tüm hayatınız masa başı işte çalışıp tek aktiviteniz arabanızla evden işe işten eve gelmek olursa siz de erkenden elden ayaktan düşersiniz :peepo1:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
50 yaş ve üstü bence yaşlanma yaşı

Alfha13

80+ Silver
30'dan sonrası yaşlı geliyor bana, futboldan dolayı sanırsam.

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Overclock , 2. el sistem toplama , oyun , sağlık
yaş olarak belirtmek zor 65 ve üstü yaşlı olarak kabul ediliyor. Bana göre spor yapıp dengeli beslenen veya bunu yapmayan kişi kendi yaşlılığını belirler. öküz gibi yiyip 7 köyün ağası gibi yatarsan 35 yaşından sonra başlar oran buran ağırmaya hastanelerde gezersin. Yaşlanmaktan korkmam korkmamalıyız çünkü her canlı ölümü tadacaktır diye bir laf var ve gerçek.

Rulep

80+ Gold
Sağlıklı olduğum sürece endişeleniyorum ama ailemin yaşlandığını görmek üzücü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,601
Üyeler
140,671
Son üye
ardah