Neler Yeni

Milenicom vs türknet

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Merhabalar iki firma arasında kaldım yakın zamanda Türk telekomdan kurtulucam sizce hangisine geçmeliyim altyapım vdsl 80 mbps destekliyor. Modemleri onlar mı veriyor biz mi alıyoruz şimdiden teşekkürler.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
Turknet alırsan eğer Fiber ve ya Gigafiber de modemi onlar getiriyor.
Hiç Milenicom kullanmadım o yüzden yorum yapamam ama ben Turknetten memnunum.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar iki firma arasında kaldım yakın zamanda Türk telekomdan kurtulucam sizce hangisine geçmeliyim altyapım vdsl 80 mbps destekliyor. Modemleri onlar mı veriyor biz mi alıyoruz şimdiden teşekkürler.
Millenicom geç bence. Modemi VDSL de kendin alman gerek iki firmada da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Nuri Sancaktutan
5 6 ay kadar millenicom kullandım hız müşteri hizmetleri vs güzel wp destek hatları var gece vs bile yardımcı oluyorlardı ama herhangi bilgilendirme yapılmadan sürekli paketime zam geldiği için iptal ettirmiştim şimdi turknet kullanıyorum yine memnunum bildiğin gibi destek hatları vs yok onun dışında bir sıkıntısı yok

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom geç bence. Modemi VDSL de kendin alman gerek iki firmada da.
Benim aklıma da yatan milenicom. Modem olmaması kötü oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 6 ay kadar millenicom kullandım hız müşteri hizmetleri vs güzel wp destek hatları var gece vs bile yardımcı oluyorlardı ama herhangi bilgilendirme yapılmadan sürekli paketime zam geldiği için iptal ettirmiştim şimdi turknet kullanıyorum yine memnunum bildiğin gibi destek hatları vs yok onun dışında bir sıkıntısı yok
Evet türknet belli bir zaman söylüyor ama milenicom belli değil siz hangisini önerirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Nuri Sancaktutan
Benim aklıma da yatan milenicom. Modem olmaması kötü oldu.

Evet türknet belli bir zaman söylüyor ama milenicom belli değil siz hangisini önerirsiniz.
Ben türknet öneririm taahütünüz vs varsa sitede 1000tlye kadar da karşıladıklarını söylüyorlar. Vdsl modeminiz mevcutsa zaten direk geçiş yapmanızı tavsiye ederim ben millenicomdan geçiş yapmıştım bir gün kurye geldi imzaladım evrakları hiçde internet kesintisi olmadı direk geçiş yapmıştım.

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk Telekom’un verdiği modem VDSL destekli ise onu da kullanabilirsin sanırım.
Bizde türktelekomun modemi var ancak taahhüt bittiği zaman geri götürecekler diye biliyorum
Ben türknet öneririm taahütünüz vs varsa sitede 1000tlye kadar da karşıladıklarını söylüyorlar. Vdsl modeminiz mevcutsa zaten direk geçiş yapmanızı tavsiye ederim ben millenicomdan geçiş yapmıştım bir gün kurye geldi imzaladım evrakları hiçde internet kesintisi olmadı direk geçiş yapmıştım.
Taahhüt var zaten 1 ay kaldı bide kod gibi bir şey varmış herhalde 1 ay bedava oluyormuş o nedir nasıl kullanılıyor.

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Türknet müşteri hizmetleri nasıl bildiğim kadarıyla kötü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Seyyid Ahmed Topbaş
netspeed öneririm kesinlikle

netspeed öneririm kesinlikle
kurulum ücreti modem ücreti yok
rehberim var

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
ben geçen sene 30.04 de millenicoma geçmiştim 1 yıl taahhütlü 89.90 a 35 mbps lik paketine şuan fiyatı 109 TL olmasına rağmen ben hala 89 ödüyorum uzun zamandır kullanıcısı olduğu için millenicoma geçeceksen eğer benimle iletişime geçebilirsin yardımcı olurum dm üzerinden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,481
Üyeler
140,650
Son üye
Cain.exe
Top Bottom