Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

thebatman

80+
Hayır tabii ki de "yaaa arkadaşlar monitör 3999tl bu paraya bu deyip" aradan sıyrılmak en kolayıdır :) ben o tarz bir insan değilim, bana demişsin ama sen yorumlarında resmen ego kusuyorsun :) 10 dakikada bakmışta anlamış senin bilgin ne deneyimin ne de 10 dakikada neyi anladın? çocuklar ekrana ayar çekmek lazım demiş tenezzül edip sormamışsın öğrenmek istememişsin bile kalkmış senin gibi biri bana egolu diyecek. Tabiiii tanınmış birine de sallamak adet oldu nede olsa drama ekmektir dimi egoymuş :D max cd değeri 400 olan bir monitör için "HDR Müthiş" yazmandan zaten monitörün M sinden anlamadığın ortada bu tarz monitörlerde ben HDR'yi bile açmıyorum bile çünkü 400cd de HDR bir b*ka yaramaz. Ama sen keskin gözlerinle monitörü delip geçebilirsin.

Foruma kayıt olma tarihinden "Allahım lütfen monitörüm kötü çıksın şeklinde" dua edermişcesine yorum yazmandan zaten amacın pek ortada.

Sonuç olarak inatlaşmayı çok severim yorumlarını SS alıp o iki monitörü de yan yana koyup video yapmaktan aşırı keyif alacağım.
Hadi bakalım bekliyoruz kıyaslama videosunu 🥱 Bu arada sen aliexpress videoları çekerken ben 1000 nit tv kullanıyordum o zamanlar. Şuanda kullandığım 2000 nit hdr tepe parlaklığı olan mla oled TV. Gerçek HDR içeriklerini vurgulamak için 2000 nit parlaklık olmalıdır benim gözümde. 1000 nit bile HDR yetersiz kalir. Parlaklığı çok seven biri olarak oled geçmeden önce VA panel kullandım hep . Ben 3.800 TL gibi çerez parasına bir ayakkabı parasına monitör almışım. Normalde IPS TV lerden nefret eden biri olarak bu ekran ilk defa hoşuma gitti. 465 nit gibi çok düşük hdr tepe parlakligi olmasına gözüme güzel geldi hoşuma gitti. O yüzden HDR parlaklık olayını bana öğretme lütfen..

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hadi bakalım bekliyoruz kıyaslama videosunu 🥱 Bu arada sen aliexpress videoları çekerken ben 1000 nit tv kullanıyordum o zamanlar.
Abisi Aliexpress videosu çekince ben evimde 1000nit TV kullanmayacağım anlamına mı geliyor? sen hangi kafayla bunları düşünüp yazıyorsun? Hayır sen gerçekten bu cümleyi kurup üstünlük mü kurmaya çalıştın savunman bumuydu yani ya hadi bir yürü git büyü de gel 35 yaşındayım diyorsun senin kurduğun cümleyi 13 yaşındaki kardeşim kursa hocasından ek ders aldırırım.

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Niye ceza aldı eleştiren arkadaş?
Hakaret yok bisi yok.
Özelden bisi yazdı ise bilemem.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Niye ceza aldı eleştiren arkadaş?
Hakaret yok bisi yok.
Özelden bisi yazdı ise bilemem.
Arkadaş iyi monitörü 10 dakikada bakıp anlıyormuş ben de banlanacak adama 10 dakika bakınca anlıyorum ondan ötürü.

Fatih34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Mehmet Akkaya
Merhabalar bende monitörü sipariş verdim başta çok kararsız kalmış olsamda, umarım beklediğim gibi güzel gelir. İyi Akşamlar.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yakışmamış.
Kusura bakma. Tartışma sonunda, inceleme neticesinde teknik veriler konuşmalıydı.
Eleştirdiği için banlanma imkanı var mı sence? konunun aliexpress ile ne alakası var :)

Lütfen bu konuyu saptırmayalım
BU KONU SORUN YAŞAYAN ve YAŞAMAYANLARIN ORTAK MUHABBET ALANI.

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Eleştirdiği için banlanma imkanı var mı sence? konunun aliexpress ile ne alakası var :)

Allah aşkına, adamı sebepsiz banlayarak konuyu saptırmayı sen başlatmişsın. Her eleştireni banlıyor inzivası yaratıyor bu durum. Aliexpress dedi diye adam mı banlanır. Aliexpress diyince hakaret mi oldu anlayamadım. Bu forumun kuralları yok mu?

Yanlış da anlaşılmasın arkadaşı ne tanırım ne bilirim. Doğru bildiğimi de söylerim. Eleştiren kişi de kendi inandığı değerler doğrultusunda doğru bildiğini söylemiş, savunmuş.

Top Bottom