Neler Yeni

1.4 Egea Yokuşta Gitmiyor Mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Taştekin
Gitmiyor diye bir şey yok gidiyor fakat devri yüksek tutman gerekiyor ki bu da ekstra yakıt maliyeti demek. Yağ yakıyor 6 ayda yarıya düşmüştü garantili olduğu için servise eklettim. Ben çok arabadan anlamam ve uzun yol yapmam ama arkadaşa uzun yol için verdiğimde konforsuz arac olduğunu söyledi :) Ama ben aracımdan memnunum şehir içi kullanıyorum ve evimin yolu da baya dik yokuş sorun yok.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
egea alscaksan dızel dısında alma 1.3 masrafsız ve tutulan model bilgin olsun

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Eren
Toyata coralla 1.33 alabilirsin eğer hız meraklısı değilsen, biraz model düşer ama 1.6 da bakabilirasin toyata candır

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes yağız
Arkadaşlar 1.4 Egea kullanan var mı? Yokuşta nasıl?
bakma sen kullananlar iyi der sattıktan sonra kötülemeye başlarlar bende onlardandım . gitmiyor abi araba gitmiyor resmen ömür torpüsü yokuşta da gitmiyo Düzde de gitmiyor 1.3 Multijet al çok daha iyi

Zeppix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammed ali et
kesinlikle 1.4 alınmaz kime sorsam etsem berbat gitmiyor çekmiyor diyor sıfır arac hadi sıfır olmasın 2 3 senelik araba yağ yakarmı abi siz karar verin

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
bakma sen kullananlar iyi der sattıktan sonra kötülemeye başlarlar bende onlardandım . gitmiyor abi araba gitmiyor resmen ömür torpüsü yokuşta da gitmiyo Düzde de gitmiyor 1.3 Multijet al çok daha iyi
Annem yılın köyü gibi dustere teneke dediler şuan 3/4 evin birinde en az 1 tane Duster var bu TR için normalleşti . Ekstra olarak ucuza geliyorsa ve sabirliysa alabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom