Neler Yeni

🔥İndirim Gamebooster GB-2428FF 23.8" 280Hz 1ms Ss IPS Fhd 5800 TL

BORON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Boran Ekinci
6 aydır kullanıyorum. bazı insanlar bilindik marka olmadığı için fazla korkutuyor panel asla üzmeyecek kaliteli bir panel. kasasının plastik kalitesi biraz düşük sadece

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6 aydır kullanıyorum. bazı insanlar bilindik marka olmadığı için fazla korkutuyor panel asla üzmeyecek kaliteli bir panel. kasasının plastik kalitesi biraz düşük sadece
Gamebooster fason markalar arasında en iyilerden biri bence de kasasını vs kullandım. Paneli de iyi bir markanın paneliydi bu model tam hatırlamıyorum. Önemli olan kısımları iyi yapıp gerisini idare eder yapıyorlar.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Bu markaya karşı benimde gözüm korkuyor biraz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamebooster fason markalar arasında en iyilerden biri bence de kasasını vs kullandım. Paneli de iyi bir markanın paneliydi bu model tam hatırlamıyorum. Önemli olan kısımları iyi yapıp gerisini idare eder yapıyorlar.
Hocam PSU konusunda kötüler ya ondan dolayı da olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
vallahi casper içinde aynı şeyi söylediler malum sitelerde.casper 200 hz ıps panel var. 6 aya yaklaştı çok memnunum.dediğin gibi casperın da haliyle bu fiyata malzeme kalitesi düşük.özellikle ayak standına çok söylenenler var.va panelinayak standı kötü ama ıps panel sağlam duruyor.arkasına baskı yapmadığın müdetçe. devrilmiyor.arkadan tuşlarıyla çok oynadım bişey olmadı.bilgisayar masasına tekme attım haliyle masa ile birlikte oda sallandı ama dik durdu monitör düşmedi.bi sıkıntısı 60 hz de pürüzsüz oynatmaması canımı sıktı.hafif bulanıklık var.75-80 hzde oynatıyor hikayeli oyunları rahatça.ama fps oyunları 100 hz de bile akıcı 200 de pürüzsüz.

Heister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can kara
vallahi casper içinde aynı şeyi söylediler malum sitelerde.casper 200 hz ıps panel var. 6 aya yaklaştı çok memnunum.dediğin gibi casperın da haliyle bu fiyata malzeme kalitesi düşük.özellikle ayak standına çok söylenenler var.va panelinayak standı kötü ama ıps panel sağlam duruyor.arkasına baskı yapmadığın müdetçe. devrilmiyor.arkadan tuşlarıyla çok oynadım bişey olmadı.bilgisayar masasına tekme attım haliyle masa ile birlikte oda sallandı ama dik durdu monitör düşmedi.bi sıkıntısı 60 hz de pürüzsüz oynatmaması canımı sıktı.hafif bulanıklık var.75-80 hzde oynatıyor hikayeli oyunları rahatça.ama fps oyunları 100 hz de bile akıcı 200 de pürüzsüz.
BU MODEL Mİ BUYSA EKRANI ÇEKİP ATABİLİRMİSİN RENKLERİNİ ACAYİP MERAK ETTİM

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gamze Çelik

o fiyata bu varken alınmaz.
Amd ekran kartı ile kullanılır mı bu monitör yırtılma olur mu? Benim monitör mesela freesync ekran kartı geforce çok fazla yırtılma oluyor oyun oynarken bunu fixlediler mi hala aynı mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom