Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Son 1 STOK gamebooster 280 hz 1ms monitör SEPETTE 5625₺

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Yusuf Bahadır
abimde var ara ara bende kullanıyorum gayet güzel. ben 165hz kullanıyorum bu monitör 280hz. ahım şahım bir fark hissetmedim
Görüntü kalitesi nasıl? Kendi monitörünün markasını söyleyerek ufak bir karşılaştırma yapar mısın hocam :)

dsfrozen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
kea ipa
arkadaşlar ips panelde ghosting olamaz şunu anlamıyomusunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

markadan dolayıda gömücrkseniz alıcak arkadaşları kötü etkilemeyin
Ips'te ghosting olmuyor mu? :ROFLMAO: İnternet önünüzde arkadaşlar yazın ve yapıyor mu yapmıyor mu öğrenin, yorum yapmama gerek yok.

..............

80+ Bronze
arkadaşlar ips panelde ghosting olamaz şunu anlamıyomusunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

markadan dolayıda gömücrkseniz alıcak arkadaşları kötü etkilemeyin
bilginin kaynağı ne tam olarak?

..............

80+ Bronze
kanka siz uğraşmayalım yetti be bilginin kaynağı diyor yeni ss ips lerin hiçbirinde ghosting olmaz anlayin artık
Yav onu anladık da nerden edindin bu bilgiyi yok mu bunu dayandırdığın bir şey, yoksa kaynak tahmin ettiğim yer mi 😀

intikam

80+
Yav onu anladık da nerden edindin bu bilgiyi yok mu bunu dayandırdığın bir şey, yoksa kaynak tahmin ettiğim yer mi 😀
mesele internet diye bir şey var bilir misin bi araştırırsan görürsün siz peki ipste ghosting olduğunu nerden çıkartıyorsunuz bunu bi anlatın önce

..............

80+ Bronze
mesele internet diye bir şey var bilir misin bi araştırırsan görürsün siz peki ipste ghosting olduğunu nerden çıkartıyorsunuz bunu bi anlatın önce
bence daha fazla ısrar etme yanlış biliyormuşum de geç

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Görüntü kalitesi nasıl? Kendi monitörünün markasını söyleyerek ufak bir karşılaştırma yapar mısın hocam :)
benim monitör acer nitro vg270s 165hz 27inç ips panel. karşılaştırırsak görüntü kalitesi olarak gamebooster iyi sebebi 23inç olması. kendi monitörümde cs2 de pikselleri sayabiliyorum. tepkime hız olarak pek fark görmedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,805
Üyeler
147,218
Son üye
enestahas
Top Bottom