Neler Yeni

20K İle Alınabilecek En İyi Sistem Mi Sizce ?

mso27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sabri Özyetim
Everest Kasada Everest Psu Çıkıyor .

Vento Kasada FSP Psu Çıkıyor

Yani Anlıyacağın İkiside 80+ Sertifikalı Ama

Vento Daha Kaliteli Kasa Ve Psu'ya Sahip İptal Edip Alabiliyorsanız Vento Alın .
pckoliktr iptal etme var mı varsa bulamadım

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İkinci el sistemlere bakmalısın bence

Vesselam

80+
Siparişi verdim kaç güne gelir acaba bide ekran kartının 8gb olması aklımı kurcaladi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
https://pckolik.com/urun/astro-oyun-bilgisayari-rtx-4060/ iptal et bunu al aynı ücretleri galiba. @Vesselam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata attiğim daha uygun muş ama işlemci 5500 5600 İle aralarında performans farkı var ama 3060ti yerine 4060 olması daha iyi diğeri anakart filan daha iyi olabilir ama sistemin en önemli aktörü ekran kartıdır yanlışım yoksa yanlış sa kusura bakmayın rtx dls daha iyi 4060 ın.

Vesselam

80+
Siparişi verdim kaç güne gelir acaba bide ekran kartının 8gb olması aklımı kurcaladi

https://pckolik.com/urun/astro-oyun-bilgisayari-rtx-4060/ iptal et bunu al aynı ücretleri galiba. @Vesselam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata attiğim daha uygun muş ama işlemci 5500 5600 İle aralarında performans farkı var ama 3060ti yerine 4060 olması daha iyi diğeri anakart filan daha iyi olabilir ama sistemin en önemli aktörü ekran kartıdır yanlışım yoksa yanlış sa kusura bakmayın rtx dls daha iyi 4060 ın.
Hocam ben de senin gibi düşünüyordum ama da nın güzel kandırılıyoruz videosunu izledikten sonra vazgeçtim 4060tan. Bı de dediğin gibi işlemcide daha iyi. Depremden bir kaç gün önce ilk pcyi almıştım rx6600lu kurulumunu yapamadan odamın üstüne çatı düştü 😃Ufak detaylara takılmiyorum artık o yüzden gelsinde bi kavusayim kafasindayim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,705
Üyeler
140,688
Son üye
medyumik