H

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• H
      helxxx, Kaç Hz monitör almalıyım? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Teşekürler hocam.
    • H
      AMD ekran kartım hocam
    • H
      helxxx, Boyle bir kasaya 2k monitor gerekirmi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      2k monitör daha uygun olur. Fakat 35 bin e en son 4070 sistemler vardı Max 37 38 e çıkmışlardır ben olsam onlara bakarım.
    • H
      Ooo valla çok ayrıntılı oldu hocam mükemmel bir özellikmis seveceğim aklıma gelmezdi :D bir tane çekiyorum hemen herkese teşekürler arkadaşlar.
    • H
      Anladim hocam ben en iyisi 25 inç 280 Hz e bakayım freesync var diye biliyorum var değil mi ? Freesync in oyun içinde etkisi ne olur hocam ?
    • H
      Sık sık oynayacağım. Ara sırada rdr gibi oyunlar oynicam 280 Hz düşünüyorum gibi 25 inç'in boyutu nasıldır 27 inç e göre çok fark var mıdır?
    • H
      Hmm bende düşünüyorum hocam.
    • H
      Hocam hiç güvenmiyorsan amazon veya hepsiburada kullanabilirsin. İkisi de tüketici haklarına değer veriyor.
    • H
      2k Acer nitro alsam aslında hem hikayesi oyunları 2k da kaliteli oynarım hem de istediğim çözünürlükte 165hz oynarım ama bilemiyorum 280 Hz de baya iyidir.
    • H
      Hocam en son 8000 8500 zorlarım 1706693022 Hmm düşüneceğim hocam bu da güzelmiş.
    • H
      Ekran kırılırsa ne olur hocam sizce kargoda ? Önceden yaşayanlar var da
    • H
      Bu arada 1280 960 da oynacağım cs ve valoda. 1706691514 Dell I düşündüm hocam, alacağım site nasıldır güven olarak, ben pek internetten kırılacak bir şey...
    • H
      Hocam ben zaten denedim evimdeki televizyonumda 2k da açmadığı oyun yok ultra da, bir çok kişi 1080p ile 2k arasında pek bir fark yok 4k tercih edin...
    • H
      I5 12400f Rx 6700xt hocam
    • H
      Anladım hocam, önereceğiniz 240hz ve üstü monitör var mı ? (IPS panel olursa sevinirim) ve sizce 27 inç 2 k 165 Hz mi almalıyım yoksa 24-25 inç 1080p 240 Hz...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,207
Üyeler
140,788
Son üye