Neler Yeni

Kahveyi toz halinde yutsam faydası olur mu

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Sıcak içecek içmeyi sevmeyen biriyim birde yurtta kalıyorum sıcak su her zaman bulunmuyo
Kahveyide uyku açması ve kafein için tercih edicem sadece sınav senem normal sıcak suyla yapıp içmekle direk toz halinde yutup su içsem kafein açısınan uyku açma açısından farkı olur mu veya direk kafein hapı falan tercih etmek daha mı mantıklı tabi biraz bütçe artıyo kafein hapında

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
yani kana karışma süresi biraz değişir o kadar başka bir sorun olmaz

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani kana karışma süresi biraz değişir o kadar başka bir sorun olmaz
Anladım saolun bu saf kafein hakkında bi bilginiz var mı bi kupa kahvede 250 mg kafein falan oluyo direk kafein tozu alsam bu şekilde tüketsem nasıl olur ki

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
caffeine hapı al en temizi
Aslında şu kafein tozları ondanda ucuza geliyo baktım ölçeği dışına çıkılmadığı zaman hiç bi farkı yokmul ama ölçek nerden bulurum ki

TİTAN.

80+ Platinum
Sıcak içecek içmeyi sevmeyen biriyim birde yurtta kalıyorum sıcak su her zaman bulunmuyo
Kahveyide uyku açması ve kafein için tercih edicem sadece sınav senem normal sıcak suyla yapıp içmekle direk toz halinde yutup su içsem kafein açısınan uyku açma açısından farkı olur mu veya direk kafein hapı falan tercih etmek daha mı mantıklı tabi biraz bütçe artıyo kafein hapında
Etki konusunda bir şey diyemem ama kahveyi toz olarak içtikten sonra bol bol su içmen lazım

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Böbreklerin için belki sakıncalı olabilir, arkadaşların dediği gibi hap almak daha iyi eğer onun yan etkisi yok ise.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve/veya Kahveyi sıcak yapıp dolapta da soğutabilirisiniz "Chilled Coffee" yani "Dinlendirilmis Kahve" olarak geçiyor.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve/veya Kahveyi sıcak yapıp dolapta da soğutabilirisiniz "Chilled Coffee" yani "Dinlendirilmis Kahve" olarak geçiyor.
Yurtta olduğum için o da olmaz büyük ihtimalle

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
sodayla beraber yap onu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri