Neler Yeni

Yardım Call Of Duty WZ Açılırken Kapanıyor

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Hatayı video olarak ekledim oyun açılırken çıkan uyarıya evet de desem hayırda desem oyun 3 5 saniye sonra kapanıyor eğer hiçbirşeye tıklamazsam aynı süre içerisinde uyarı erkanıda kapanıyor defenderi kapatıp denedim çok saçma bi hata kesin bi çözüm bulamadığım için konu açmak durumunda kaldım

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
SORUNU YAŞAYAN BİR KULLANICININ ÇÖZÜM YÖNTEMİ : Oyunu açtıktan sonra görev yönetici ile oyunu yüksek önceliğe alın ardından oyun açıkken oyunun kurulu olduğu yerde call of duty exe sinin ismine 1 ekleyin ve kaydedip oyuna dönün bu şekilde ikisini yaparak çözdüm oyunu kapatınca tekrar girmeden önce exedeki 1 harfini silin bende yeni exe oluşturmadığı için 200 mb indirme yapıyor seferinde nu şekilde indirme yapmasını engellersiniz isim değiştirmeyi her açtığınızda yapın

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Yusuf Gümüş
Hatayı video olarak ekledim oyun açılırken çıkan uyarıya evet de desem hayırda desem oyun 3 5 saniye sonra kapanıyor eğer hiçbirşeye tıklamazsam aynı süre içerisinde uyarı erkanıda kapanıyor defenderi kapatıp denedim çok saçma bi hata kesin bi çözüm bulamadığım için konu açmak durumunda kaldım
Dosyaları doğrulamayı denediniz mi?

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dosyaları doğrulamayı denediniz mi?
evet çözüm olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

SORUNU YAŞAYAN BİR KULLANICININ ÇÖZÜM YÖNTEMİ : Oyunu açtıktan sonra görev yönetici ile oyunu yüksek önceliğe alın ardından oyun açıkken oyunun kurulu olduğu yerde call of duty exe sinin ismine 1 ekleyin ve kaydedip oyuna dönün bu şekilde ikisini yaparak çözdüm oyunu kapatınca tekrar girmeden önce exedeki 1 harfini silin bende yeni exe oluşturmadığı için 200 mb indirme yapıyor seferinde nu şekilde indirme yapmasını engellersiniz isim değiştirmeyi her açtığınızda yapın
deneyip sonucu aktaracağım

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun direkt hiç açılmıyor o yüzden değişsemde etki etmiyor en fazla anticheat geliyor gidiyor ekrana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,006
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom