Neler Yeni

Instagram'daki Arama Kısmında Adı Olan Kimseye İstek Atamıyorum

Nwork

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Umut Karadağ
Arkadaşlar merhaba. Instagram uygulamasında kısa süre önce bir kısıtlama yedim ve bu yüzden diğer hesaplara istek atamadım. Bu sorun ortadan kalktı fakat şu şekilde kalktı, Instagram'da keşfette bir yorum atan gizli hesaba istek atabiliyorum fakat arama kısmından adını ekleyip yazdığım kimseye istek atamıyorum, "Topluluğumuzu koruduğumuz için sınırlama getirdik" cinsinden bir mesaj ile karşılaşıyorum. Diğer hesaplara istek atabildiğim için spesifik olarak takip engelim de yok görünüyor sanırım Instagram ekibi ile de iletişime geçemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

echjjoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
echo
Arkadaşlar merhaba. Instagram uygulamasında kısa süre önce bir kısıtlama yedim ve bu yüzden diğer hesaplara istek atamadım. Bu sorun ortadan kalktı fakat şu şekilde kalktı, Instagram'da keşfette bir yorum atan gizli hesaba istek atabiliyorum fakat arama kısmından adını ekleyip yazdığım kimseye istek atamıyorum, "Topluluğumuzu koruduğumuz için sınırlama getirdik" cinsinden bir mesaj ile karşılaşıyorum. Diğer hesaplara istek atabildiğim için spesifik olarak takip engelim de yok görünüyor sanırım Instagram ekibi ile de iletişime geçemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
tam olarak kaç gün kısıtlama yediğini biliyor musun? kısıtlama bitmemiş olabilir çünkü bazen istek atmışsın gibi gözüküyor ben de yaşamıştım

Nwork

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Umut Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tam olarak kaç gün kısıtlama yediğini biliyor musun? kısıtlama bitmemiş olabilir çünkü bazen istek atmışsın gibi gözüküyor ben de yaşamıştım
Kaç gün yazdığı söylenmiyor fakat istek atabiliyorum insanlara, sadece hesabımda aratarak baktığım hesaplara atamıyorum.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Takip edeceğin kişinin Profili Dm kısmından kendine at. instayı kapatıp açıp Dm kısmından profile gir ve takip at bakalım olacak mı

echjjoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
echo
Kaç gün yazdığı söylenmiyor fakat istek atabiliyorum insanlara, sadece hesabımda aratarak baktığım hesaplara atamıyorum.
eğer yan hesabın varsa ona istek atmayı dene eğer istek atabiliyorsan ve istek attığın hesaba bildirim düşüyorsa ban açılmıştır, onun dışında ne yapılır bilmiyorum ama ya kısıtlaman devam ediyor yada küçük bir hata var sistemde

Nwork

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Umut Karadağ
Takip edeceğin kişinin Profili Dm kısmından kendine at. instayı kapatıp açıp Dm kısmından profile gir ve takip at bakalım olacak mı
Bunu da denedim ama olmadı. Hesaplarını açık da yaptılar ama olmuyor. Instagram hesabıma ne oldu bilmiyorum ama düzelmedi kesinlikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi hesabım ile bağlantısı olmayan başka bir hesaptan istek atabildim ama aratma yaparak eklemek istediğim insanlar bana istek gönderemiyor.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Bunu da denedim ama olmadı. Hesaplarını açık da yaptılar ama olmuyor. Instagram hesabıma ne oldu bilmiyorum ama düzelmedi kesinlikle.
Bilgisayar üzerinden takip atmaya çalış. Eğer olmazsa 5-7 gün boyunca kimseye istek atma gönderi beğenme ve yorum yapma.
Bı ara bende de kısıtlama olmuştu bu şekilde düzeldi.

O da olmazsa bir kaç gün Instagrama girme.

Nwork

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berke Umut Karadağ
Bilgisayar üzerinden takip atmaya çalış. Eğer olmazsa 5-7 gün boyunca kimseye istek atma gönderi beğenme ve yorum yapma.
Bı ara bende de kısıtlama olmuştu bu şekilde düzeldi.

O da olmazsa bir kaç gün Instagrama girme.
Bilgisayardan da olmuyor ama deneyeceğim. Olmazsa silip yeni bir Instagram hesabı açacağım sanırım. Çünkü arkadaşım kendi priv hesabını takip ediyor fakat ben baktığımda onun priv hesabını takip ettiği ve takipçilerinde göremiyorum. Bazen bazı hesapları göremiyorum bu hesabımı açtığımdan beri.

Hades16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit
Kanka düzeldimi sorunun aynı sorun bendede var düzelmiyor

Top Bottom