Neler Yeni

GALAX ekran kartlı hazır sistem alınır mı ?

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
Sistem çıktığında A620 vardı şuan B650 var. Bu bütçede daha iyisi şuan yok.
Evet psu 750, anakart b650, kule tipi soğutucu felan var. Diğerlerine göre daha iyi. Ama taksitlendirme olayı çok kötü. Aşırı fark koyuyor. O çok sıkıntı. 41bin bir anda veremem ki :D

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Benim ekran kartım galax 3060 ve rdr2 dahil her oyunu yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynuyorum furmark testi dahil sıcaklık değerlerim de gayet iyi yani memnunum

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Evet psu 750, anakart b650, kule tipi soğutucu felan var. Diğerlerine göre daha iyi. Ama taksitlendirme olayı çok kötü. Aşırı fark koyuyor. O çok sıkıntı. 41bin bir anda veremem ki :D
Bu tarz ufak satıcı sitelerinin hepsinde taksit öyle. Ama bu firmaların da suçu yok banka dehşet faiz koyuyor, tek çekimde bile %5 civarı kesinti var bu poslarda. O yüzden garipsemiyorum.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
Bu tarz ufak satıcı sitelerinin hepsinde taksit öyle. Ama bu firmaların da suçu yok banka dehşet faiz koyuyor, tek çekimde bile %5 civarı kesinti var bu poslarda. O yüzden garipsemiyorum.
Bu kadar fark koymayan vatan dışında bir yer yok sanırım. Vatandan alınca da çok pahalı oluyor. 3 Taksit uygun olsaydı çok güzel olurdu. 2bin küsür fark koyuyor :(

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Can
Vatan da o farkı sistem fiyatını uçurarak kesiyor bir nevi 😅
Bir anda 41.000 TL verebilsem zaten... Böyle şeyleri düşünüyor olmam :D 40.700 bu kasa, ek olarak ssd 1 tb yapsam, 41.5 felan olacak herhalde. O kadar nakit zaten yok , kredi kartı limiti anca var onuda tek ayda nasıl ödeyeyim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan da o farkı sistem fiyatını uçurarak kesiyor 😅
40-41k ya daha iyi ne alınabilir? Nasıl değerlendirilebilir ?

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kadir bayraktar
Ben nakit verecegim sence değer mi sadece sdd 1 tb samsung yapacağım bide 32x ram 37 oluyor

Benim ekran kartım galax 3060 ve rdr2 dahil her oyunu yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynuyorum furmark testi dahil sıcaklık değerlerim de gayet iyi yani memnunum
Bu sistem rdr yi 2 k açar mı ? Yani güzel grafikler 60 fps üstü bir keyif yaşar mıyım

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Ben nakit verecegim sence değer mi sadece sdd 1 tb samsung yapacağım bide 32x ram 37 oluyor

Bu sistem rdr yi 2 k açar mı ? Yani güzel grafikler 60 fps üstü bir keyif yaşar mıyım
Bendeki sistem ile 1080P Ultrada ortalama 50-60 fps alıyorum

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kadir bayraktar
Bendeki sistem ile 1080P Ultrada ortalama 50-60 fps alıyorum
Ben daha önce bir leptop da en düşük ayarlarda 30 40 fps aliyordum dandik oyunlarda. Şimdi birden bire yüksek bir bilgisayara gecicem 1080 p ultra bir kasa topliyim diyorum ana 4070 ile ayni neredeyse diğer ekran kartları bu sistem de 2 k da pişman etmez ve bana göre çok uygun olduğu için almak istiyorum sizce pişman eder mi ? Marka flan takıntım yok

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Hocam şundan dolayı kötü leniyor 2. Elde para etmiyor yani bir msi kadar etmiyor ... Elbetteki bir degeri var ama satarken zor gidiyor düşükten gidiyor

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kadir bayraktar
Hocam şundan dolayı kötü leniyor 2. Elde para etmiyor yani bir msi kadar etmiyor ... Elbetteki bir degeri var ama satarken zor gidiyor düşükten gidiyor
Yok hocam ya satmak gibi takıntım yok bozulana kadar devam ömürlük

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Yok hocam ya satmak gibi takıntım yok bozulana kadar devam ömürlük
Hocam ben de öyle düşündüm xfx aldım yoksa yanına yaklasmazdim AMD nin ucuz oldugundan bu şekil yaptım performans olarak bakınız kart soğutma ve performans anlamında iyiyse alınır ben tam hakim degilim performansa

Top Bottom