Neler Yeni

GALAX EKRAN KARTI ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
tüm hepsini tek bir yerden alırsan uyguna gelmez, ayrı ayrı yerden alıcaksın ve alınacak model var alımayacaka model var hepsi tek sitede olmuyor
Ayrı ayrı almam biraz ailem açısından sıkıntı çıkabilir,tek yerden tek para almak zorundayım parça parça iş biraz yokuşa gider

ConquerorXIV

80+ Gold
Ayrı ayrı almam biraz ailem açısından sıkıntı çıkabilir,tek yerden tek para almak zorundayım parça parça iş biraz yokuşa gider
herkesde aynı problem var hazır sistem olsun iyi olsun ucuz olsun istiyor herkes ama olmuyor işte öyle, baktığın en alınmayacak sistemdi iyi ki konu açmışsın. yani dediğim gibi yapamıyorsan firmalara para kazandıacaksın ve aldığın parça giriş seviyesinde olacak yapacak bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

misal buna bak o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
herkesde aynı problem var hazır sistem olsun iyi olsun ucuz olsun istiyor herkes ama olmuyor işte öyle, baktığın en alınmayacak sistemdi iyi ki konu açmışsın. yani dediğim gibi yapamıyorsan firmalara para kazandıacaksın ve aldığın parça giriş seviyesinde olacak yapacak bir şey yok

misal buna bak o zaman
Giriş seviyesi derken bu sisteme sahip olmak isteyen çok kişi var ben sadece üniversite hayatı yanında arkadaşlarımla oyun oynamak için alıyorum yetmez mi bu sistem üst seviyelerle çok işim yok sanırım

misal buna bak o zaman
R7 7700 mü iyi R5 7500F mi

ConquerorXIV

80+ Gold
Giriş seviyesi derken bu sisteme sahip olmak isteyen çok kişi var ben sadece üniversite hayatı yanında arkadaşlarımla oyun oynamak için alıyorum yetmez mi bu sistem üst seviyelerle çok işim yok sanırım
anakart, ram ve ssd giriş seviyesi ve işlemci soğutucu yok hazır sistemlerde orda özelleştirme yaptın mı da olması gerekenden çok daha pahalı oluyor

imzamda ki sistem ile karşılaştır anlarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
anakart, ram ve ssd giriş seviyesi ve işlemci soğutucu yok hazır sistemlerde orda özelleştirme yaptın mı da olması gerekenden çok daha pahalı oluyor

imzamda ki sistem ile karşılaştır anlarsın
Bu bana attığın sistemde özelleştirmeler yapsam nasıl olur

Yani 16 ram yerine 32 ram

ConquerorXIV

80+ Gold

Yani 16 ram yerine 32 ram
baktım yapılacak mantıklı yükseltme yok gereksiz masraf yapma sonradan değiştirirsin

sıvı soğutucuyu misal önereceğim imzamdaki soğutucudan alırsın takarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet

ConquerorXIV

80+ Gold
yapılacak tek şey m2 ssd olabilir o da 1tb mld yapılabilir ama mld de çok iyi değil işte

İmzanı nerden görebilirim bilmiyorum tam
telefondan erişim sağlıyorsan yan çevir ekranı

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet
yapılacak tek şey m2 ssd olabilir o da 1tb mld yapılabilir ama mld de çok iyi değil işte

telefondan erişim sağlıyorsan yan çevir ekranı
Hangisini takmalıyım yani

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet

ConquerorXIV

80+ Gold