Neler Yeni

Steam Envantenterim Satılmış?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Enes Uğur
Arkadaşlar selamlar acil yardımınız gerek az önce mail kutuma baktım tüm Steam envanterim satılmış ilk olarak Çin Yenine çevrilmiş hesap yardımcı olabilir misiniz hesabım nasıl hacklenmiş olabilir?? Geçen Torrent denerken Trojan uyarısı gelmişti ancak onu kaldırdım Malwarebytes ile tarama yaptım hiçbir sorun çıkmadı onunla alakalı olabilir mi?

Ekler

• IMG_1564.png
    IMG_1564.png
    668.2 KB · Hit: 25,431

JSezar

80+ Silver
yapabileceğin bir şey yok.

Bura.K

80+ Silver
Steam’e mail at ya da ticket aç. Yeni sistemle bu soruna koruma getirdiler, karşı tarafa para geç gidiyor. “Bakiye Beklemede” muhabbeti bu yüzden. Eşyalarını geri verirler karşı taraftan parayı alırlar ama acele etmen gerek.

Son düzenleme:

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Steam Guard'ı mutlaka aktif edin, steam hesapları şu an çok değerli. Geçmiş olsun. @Bura.K nin dediği yöntemle kanıtlarsan tekrar alabilirsin ama elini çabuk tutman lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Enes Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam’e mail at ya da ticket aç. Yeni sistemle bu soruna koruma getirdiler, karşı tarafa para geç gidiyor. “Bakiye Beklemede” muhabbeti bu yüzden. Eşyalarını geri verirler karşı taraftan parayı alırlar ama acele etmen gerek.
Dediklerinizi yaptım ilk gördüğüm anda Steam Guardım yıllardır açık zaten üstüne bir de şifremi yeniledim. Bilgisayara da format attım endişeden neden böyle olmuş olabilir bir fikriniz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam Guard'ı mutlaka aktif edin, steam hesapları şu an çok değerli. Geçmiş olsun. @Bura.K nin dediği yöntemle kanıtlarsan tekrar alabilirsin ama elini çabuk tutman lazım.
Steam hesabım zaten benim elimde ama eşyalar falan satılmış. Guard zaten açıktı ama anlam veremedim.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Dediklerinizi yaptım ilk gördüğüm anda Steam Guardım yıllardır açık zaten üstüne bir de şifremi yeniledim. Bilgisayara da format attım endişeden neden böyle olmuş olabilir bir fikriniz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam hesabım zaten benim elimde ama eşyalar falan satılmış. Guard zaten açıktı ama anlam veremedim.
Hocam guard açıkken başkasının hesaba sizin onayınız ya da kodunuz olmadan girmesi mümkün değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Enes Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam guard açıkken başkasının hesaba sizin onayınız ya da kodunuz olmadan girmesi mümkün değil
Hocam ben de şok oldum, geçen torrent denemiştim hayatımda ilk defa onda da Trojan uyarısı verdi Windows sonra kaldırdı virüsleri de bir de üstüne Malwarebytes'dan tarama yaptım problem çıkmadı. Ondan dolayı olabilir diye format attım artık.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam ben de şok oldum, geçen torrent denemiştim hayatımda ilk defa onda da Trojan uyarısı verdi Windows sonra kaldırdı virüsleri de bir de üstüne Malwarebytes'dan tarama yaptım problem çıkmadı. Ondan dolayı olabilir diye format attım artık.
belki başka bir bilgisayardan değil de doğrudan sizin bilgisayardan erişim yapılmıştır envantere. sıfırdan temiz kurulum yaparak en doğrusunu yapmışsınız

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,006
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar selamlar acil yardımınız gerek az önce mail kutuma baktım tüm Steam envanterim satılmış ilk olarak Çin Yenine çevrilmiş hesap yardımcı olabilir misiniz hesabım nasıl hacklenmiş olabilir?? Geçen Torrent denerken Trojan uyarısı gelmişti ancak onu kaldırdım Malwarebytes ile tarama yaptım hiçbir sorun çıkmadı onunla alakalı olabilir mi?
Bazen bende de Envanter'den üst üste bir şeyler satınca 1-2 gün bekletiyor. Büyük ihtimal bu tip hacklenmelerle ilgilidir. 1-2 gün içinde Destek ile görüş.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
1 dolar altında satmaya kalktığında onay istemiyor
mesele satış değil ki hocam, guard açıkken onay verilmeden başka bir cihazdan giriş yapılması imkansız onu demek istedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,559
Üyeler
141,599
Son üye
raymond
Top Bottom