Neler Yeni

S23U'dan Applea'a Geçilir Mi

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Nereden geldi bilmiyorum ama genel olarak kendimde şöyle bir soru aradım, ben şu an S23 Ultra kullanıyorum. iPhone 14 Pro Max veya iPhone 15 Pro Max'e geçersem hayatım nasıl etkilenir, telefonu kullanabilir miyim, adapte olabilir miyim ? Bunu merak ediyorum. Sizce mantıklı bir seçim olur mu ? Markayı kötülemeden veya gömmeden tarafsız bir şekilde anlatmanızı bekliyorum. Bir kere bile ios'a şans vermedim senelerdir sadece Android kullanıyorum.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Normal telefondan farkı yok kullanabilirsin 1 bilemedim 2 aya ezberlemiş oluyorsun telefonu zaten.

Can...

80+ Platinum
Nereden geldi bilmiyorum ama genel olarak kendimde şöyle bir soru aradım, ben şu an S23 Ultra kullanıyorum. iPhone 14 Pro Max veya iPhone 15 Pro Max'e geçersem hayatım nasıl etkilenir, telefonu kullanabilir miyim, adapte olabilir miyim ? Bunu merak ediyorum. Sizce mantıklı bir seçim olur mu ? Markayı kötülemeden veya gömmeden tarafsız bir şekilde anlatmanızı bekliyorum. Bir kere bile ios'a şans vermedim senelerdir sadece Android kullanıyorum.
FBİ ajanları artık takip edemez o kadarcık :kekw:

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Beğenmeyeceğin özellikleri söyleyeyim şimdiden.
APK yok
Pil hızlı gidiyor
Tema özelliştirme özelliği yok bir zamandan sonra temadan sıkılıyorsun.

şahin doğan

80+ Platinum
Alışılamayacak bir yönü yok. Standart farklı bir arayüz gibi düşün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

APK yok
Pil hızlı gidiyor
15 Pro Max'den daha iyi pili olan cihaz yok TR'de.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FBİ ajanları artık takip edemez o kadarcık :kekw:
😀🤣😂

APK yok
Pil hızlı gidiyor
Telefonumu APK veya Root gibi şeyler kurmayı çoktan bıraktım artık kullandığım uygulamaların üyeliklerini satın alıyorum diyelim YouTube netflix ve buna benzer gibi. Pil konusunda Çok kararsızım bazıları çok iyi gidiyor diyor bazıları hiç gitmiyor diyor, telefonuma farklı temalar Kuran biri değilim ancak uygulamaların yerlerini widgetleri çok kullanan bir insanım.

şahin doğan

80+ Platinum
uygulamaların yerlerini widgetleri çok kullanan bir insanım.
Bu olay bendede var. Başka bir cihaza geçince Widget'lar etkiliyor beni de. Birde Klavye. İOS klavyesine alışında diğer klavyeler berbat geliyor.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
telefon telefondur la şarjı iyi gitsin ekranı güzel olsun kasmasın yeterli benim için sanırım milletin pahalı telefon almasının asıl sebebi kamera ama onu da çok kullanmıyorum ben

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Knk en son iPhone 6 lar da falan pil muhabbeti vardı bu seriler çok iyi adama yanliş bilgi veriyon
Kullanıyorum canım benim kullanmasam bilgi vermem zaten.

Widgetlerini beğeniyorum iosun tahminimce seninde hoşuna gider.
😀🤣😂

Telefonumu APK veya Root gibi şeyler kurmayı çoktan bıraktım artık kullandığım uygulamaların üyeliklerini satın alıyorum diyelim YouTube netflix ve buna benzer gibi. Pil konusunda Çok kararsızım bazıları çok iyi gidiyor diyor bazıları hiç gitmiyor diyor, telefonuma farklı temalar Kuran biri değilim ancak uygulamaların yerlerini widgetleri çok kullanan bir insanım.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Bu olay bendede var. Başka bir cihaza geçince Widget'lar etkiliyor beni de. Birde Klavye. İOS klavyesine alışında diğer klavyeler berbat geliyor.
Arkadaşımda 14 pro var, klavyeye sayı ekleyememe veya basılı tutunca ek simgelerin çıkmaması sinir bozucu

telefon telefondur la şarjı iyi gitsin ekranı güzel olsun kasmasın yeterli benim için sanırım milletin pahalı telefon almasının asıl sebebi kamera ama onu da çok kullanmıyorum ben
Aslında bakarsan telefonda aradığım ilk 4 Kriter içerisinde kamera 2 sıraya falan girer herhalde.

şahin doğan

80+ Platinum
Arkadaşımda 14 pro var, klavyeye sayı ekleyememe veya basılı tutunca ek simgelerin çıkmaması sinir bozucu
Sende ona takılıyorsun işte. Bende konumuna takılıyordum iPhone'dan Samsung'a geçince. Bakmadan yazınca konumu tam aynı olmadığı için sinir oluyordum :d 2 haftaya alışmıştım ama.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Kullanıyorum canım benim kullanmasam bilgi vermem zaten.

Widgetlerini beğeniyorum iosun tahminimce seninde hoşuna gider.
Bilmiyorum her ikisi de amiral gemisi cihazlar ama ben biraz daha basitleştim galiba. Güvenlikten daha çok açtığım bir uygulama stabil bir şekilde çalışsın istiyorum

Sende ona takılıyorsun işte. Bende konumuna takılıyordum iPhone'dan Samsung'a geçince. Bakmadan yazınca konumu tam aynı olmadığı için sinir oluyordum :d 2 haftaya alışmıştım ama.
Ben de elime iPhone 14 pro'yu alınca bir aparlamıştım gerçekten çok tuhaf gelmişti klavyesi

Top Bottom