Neler Yeni

En iyi hisse alım satım uygulaması

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Merhabalar ben hisse işine amcam aracılığıyla girmiş bulunmaktayım thy doas ve Türk traktör hisselerinden alacağım bu hisseleri hangi uygulamadan alsam daha kolaydır olur mesela hisse düşmüye başladı zaman ya da yükselmeye başladığı zaman bildirim atan varmı

Ve de yeni başlasim pek Bir bilgim yok teknik analizi hiç bilmiyorum hangi kanalları izlesem öğrenebilirim

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
Merhabalar ben hisse işine amcam aracılığıyla girmiş bulunmaktayım thy doas ve Türk traktör hisselerinden alacağım bu hisseleri hangi uygulamadan alsam daha kolaydır olur mesela hisse düşmüye başladı zaman ya da yükselmeye başladığı zaman bildirim atan varmı

Ve de yeni başlasim pek Bir bilgim yok teknik analizi hiç bilmiyorum hangi kanalları izlesem öğrenebilirim
midas tan alım satım yapabilirsin basit uygulama

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

16worlld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
Ben şahsen bankacılık uygulamalarından yapıyorum ama midas üzerinden de yapabilirsiniz.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

Midas

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom