Neler Yeni

CS2'de durduk yere ban yedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ebubekir Kazak
İlgilendiği Kategoriler
pc bilgisayar oyunları
Öncelikle herkese iyi akşamlar sorunum başlıktaki gibi, normal bir şekilde CS2 oynuyordum ve maçın ortalarına doğru bir anda oyundan attı ve VAC ban hatası verdi. Başta zannettim ki maçta birisi ban yedi ve herkesi maçtan attı ama hesabımı kontrol ettiğimde banı ben yiyen olduğunu fark ettim. Gerçek anlamda oyunu etkileyebilecek thirdparty uygulamalar asla bilgisayarımda bulundurmam zaten hesabıma çok değer veriyordum ama hiçbir yanlış hareket yapmamama rağmen ban yedim. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ekran kartım AMD RX 6500 XT, 2 gün önce drivera gelen güncellemeyi yaptım ve bugün 1 el CS2 attım sıkıntısız şekilde maç bitti ama 2. maçta bu başıma geldi. Steam desteğe ticket attım ama 1 defa bot mesajı aldım ve bir daha geri dönüş alamadım.
1706556533308.png

1706556606271.png

https://steamcommunity.com/profiles/76561199061974243/ bu da hesabım.
Bana gönderilen mesajda ilgileneceklerini söylemişler ama bu süre ne kadar?

KlausM

80+ Silver
durduk yere oyun ban falan atmaz yapmışsındır bir kurnazlık

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2

alovra

80+ Bronze
boşver bi bakmışsın hayatın yerine gelmiş yeşil ağaçlara dokunuyorsun küfür yok o rus çocukları yok adam gözü kapalı het atıyo yüzüyorsun fln doğada soğuk su iç

RONALDINHO

80+ Bronze
Bunu bilemeyiz maalesef. Son zamanlarda bu vakalar çok arttı.
CS2 çıktığından beri elimi sürmedim oyuna. CSGO'da 2500 saatim var.
Oyunu daha kötü bir duruma getiremezlerdi diye düşünüyorum. Yarın oyun birden csgoya dönse kimse neden oldu demez daha keyifle oynar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ebubekir Kazak
İlgilendiği Kategoriler
pc bilgisayar oyunları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
durduk yere oyun ban falan atmaz yapmışsındır bir kurnazlık
Gayette yersin hiç bir hile sistemi mükemmel değil.
arkadaşında dediği gibi cs2 nin herşeyi çok saçma bir kurnazlık yapmışsındır diyorsun ama yapsaydım forumda yardım aramazdım dediğim gibi 2k sadece cs de var ve hesapta şuanki kurla pahalı oyunlar var denilebilir hile açacak olsam niye ana hesabımda açayım akıl var mantık var zaten haftadan haftaya drop almak için giriyordum oyuna bazen de arkadaşlarla eğlencesine giriyorduk tekrar prime almakla fln uğraşamam haksız yere ban yedim maç içerisinde de anormal hiçbir hareketim olmadı youtuber bi arkadaş vardı onunla muhabbet ediyorduk bi an ban yedim overwatch ban fln da değil galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

boşver bi bakmışsın hayatın yerine gelmiş yeşil ağaçlara dokunuyorsun küfür yok o rus çocukları yok adam gözü kapalı het atıyo yüzüyorsun fln doğada soğuk su iç
hayat zaten güzel durmadan şehir şehir geziyorum ama akşam oturup bi kafa dinlemek istediğim oyunda da bu yaşanması canımı çok sıktı açıkçası

alovra

80+ Bronze
arkadaşında dediği gibi cs2 nin herşeyi çok saçma bir kurnazlık yapmışsındır diyorsun ama yapsaydım forumda yardım aramazdım dediğim gibi 2k sadece cs de var ve hesapta şuanki kurla pahalı oyunlar var denilebilir hile açacak olsam niye ana hesabımda açayım akıl var mantık var zaten haftadan haftaya drop almak için giriyordum oyuna bazen de arkadaşlarla eğlencesine giriyorduk tekrar prime almakla fln uğraşamam haksız yere ban yedim maç içerisinde de anormal hiçbir hareketim olmadı youtuber bi arkadaş vardı onunla muhabbet ediyorduk bi an ban yedim overwatch ban fln da değil galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayat zaten güzel durmadan şehir şehir geziyorum ama akşam oturup bi kafa dinlemek istediğim oyunda da bu yaşanması canımı çok sıktı açıkçası
1800 saat görünce :D sıkıntı etme illa açılır bi gün sonuçta hile yok bisi yok haksız sonuçta açılmasada hayatın sonu değil ya can sıkmaya değmez hem daha güzel oyunlar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ebubekir Kazak
İlgilendiği Kategoriler
pc bilgisayar oyunları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1800 saat görünce :D sıkıntı etme illa açılır bi gün sonuçta hile yok bisi yok haksız sonuçta açılmasada hayatın sonu değil ya can sıkmaya değmez hem daha güzel oyunlar var
evet hayatın sonu değil ama ana hesabımda birsürü arkadaşım var ve kötü gözüküyor profilimdeki oyun yasaklaması. cs2 oynamak için başka bir hesap açmakla vs uğraşamam ve benim için asla eski tadı vermez

The Semih

80+ Silver
Öncelikle herkese iyi akşamlar sorunum başlıktaki gibi, normal bir şekilde CS2 oynuyordum ve maçın ortalarına doğru bir anda oyundan attı ve VAC ban hatası verdi. Başta zannettim ki maçta birisi ban yedi ve herkesi maçtan attı ama hesabımı kontrol ettiğimde banı ben yiyen olduğunu fark ettim. Gerçek anlamda oyunu etkileyebilecek thirdparty uygulamalar asla bilgisayarımda bulundurmam zaten hesabıma çok değer veriyordum ama hiçbir yanlış hareket yapmamama rağmen ban yedim. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ekran kartım AMD RX 6500 XT, 2 gün önce drivera gelen güncellemeyi yaptım ve bugün 1 el CS2 attım sıkıntısız şekilde maç bitti ama 2. maçta bu başıma geldi. Steam desteğe ticket attım ama 1 defa bot mesajı aldım ve bir daha geri dönüş alamadım.
1706556533308.png

1706556606271.png

https://steamcommunity.com/profiles/76561199061974243/ bu da hesabım.
Bana gönderilen mesajda ilgileneceklerini söylemişler ama bu süre ne kadar?
AMD son driveri ile CS2 girmeyin demiştim ban sebebidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ebubekir Kazak
İlgilendiği Kategoriler
pc bilgisayar oyunları
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,032