Neler Yeni

Çözüldü✓ 30 bin - 40 bin TL arası Oyuncu laptop önerisi

surqqeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim
Bütçe
38000
Merhabalar, 30-40 bin TL bandında oyuncu laptopu almak istiyorum fakat hangi markanın hangi modelini tercih etmeliyim bilmiyorum. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Laptoptan istediğim özellikler büyük ekranlı olması şuanda kullanmakta olduğum 6 yıllık laptopum 17.3 inc ve oldukça memnunum. 15.6 inc ekranlar gözüme küçük geliyor. Şuanda kullandığım bilgisayarımda 1050ti ekran kartı mevcut ve artık 4000 serisi bir ekran kartına geçmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

surqqeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önerilerin için teşekkür ederim. Diğer konuları da okuduğumda herkesin hp victus önerdiğini gördüm sence büyük ekrandan vazgeçip hp victus mu almalıyım? Gigabyte için kötü eleştiriler gördüm. Monster ise şuan ki bilgisayarım zaten monster ve 30 40k gibi bir parayı monstera vermek istemiyorum açıkçası. Şimdiye kadar büyük bir sıkıntı yaşamadım sadece fan yataklarım bozulmuştu uygun bir fiyata değiştirmiştim fakat fiyatı rakiplerine göre uygun olduğu için monster almıştım. Şimdi ise bakıyorum monsterin pek bir uygunluğu kalmamış.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Önerilerin için teşekkür ederim. Diğer konuları da okuduğumda herkesin hp victus önerdiğini gördüm sence büyük ekrandan vazgeçip hp victus mu almalıyım? Gigabyte için kötü eleştiriler gördüm. Monster ise şuan ki bilgisayarım zaten monster ve 30 40k gibi bir parayı monstera vermek istemiyorum açıkçası. Şimdiye kadar büyük bir sıkıntı yaşamadım sadece fan yataklarım bozulmuştu uygun bir fiyata değiştirmiştim fakat fiyatı rakiplerine göre uygun olduğu için monster almıştım. Şimdi ise bakıyorum monsterin pek bir uygunluğu kalmamış.

24 inç monitörden 16 inç ekrana geçtim, hızlı alışıyorsun merak etme :D. Hp victus 16 veya Acer ın 16 inçlik modellerine bakabilirsin muhtemelen RTX 4060 laptopları bulursun bu bütçede. Bende bi öneri yapayım:

EMGRANDO

80+ Bronze

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

EMGRANDO

80+ Bronze
Son düzenleme:
Top Bottom