Neler Yeni

Adrenalin Edition 24.1.1 sürümü sonrası fps yükselişi

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
Arkadaşlar bu sürümden sonra fps baya arttı sizde de öyledir umarım. Last of us Part 1 de 50 60 fps alırken şuan ortalama 130 fps alıyor müthiş bir şey
Ekran görüntüsü 2024-01-27 205243.png

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
Vay canınaaa saedece driver update ile 2X FPS haa yani hiç DLLS FSR yada AMD fluid motion frames yada başka teknolojiler kullanmadın ha

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
bişi soracağım bi çok kişi akıcılıkta fark olmadı dedi afmf açınca sende oldumu senin ekran kartı ne?

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vay canınaaa saedece driver update ile 2X FPS haa yani hiç DLLS FSR yada AMD fluid motion frames yada başka teknolojiler kullanmadın ha
kullandım tabikide reis ne var yok kullandım yoksa nasıl alayim bu fpsi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bişi soracağım bi çok kişi akıcılıkta fark olmadı dedi afmf açınca sende oldumu senin ekran kartı ne?
bende oldu bu arada rx6600 kullanıyorum

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
kullandım tabikide reis ne var yok kullandım yoksa nasıl alayim bu fpsi
E tamam o zaman driver güncellemen fpsi 2 ye katlamadı bu teknolojileri kullanman Fpsi arttırdı. Kısacası boş konu. Ya iki sürümde de bu teknolojileri kullan ya iki sürümde de kullanma o zaman FPS farkını göster.

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E tamam o zaman driver güncellemen fpsi 2 ye katlamadı bu teknolojileri kullanman Fpsi arttırdı. Kısacası boş konu. Ya iki sürümde de bu teknolojileri kullan ya iki sürümde de kullanma o zaman FPS farkını göster.
sen niye bu kadar tribe girdin ki

alovra

80+ Bronze
amf derbat bişey olmuş gecikme baya çok gecikme neysede çok takılma oluyor oyun daha çok kasıyor gibi oluyor kısaca amf açında fps düşürmekten başka bi işe yaramıyor amf kapalı bi şekilde 30 fps daha akıcı geldi bana kartım rx 6700

• Beğen
Reaksiyonlar: NoWa
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
Arkadaşlar bu sürümden sonra fps baya arttı sizde de öyledir umarım. Last of us Part 1 de 50 60 fps alırken şuan ortalama 130 fps alıyor müthiş bir şey Alıntıyı görüntüle
super resolutionu açmamız gerekiyor mu bana görüntü modu uygun değil falan o tarz bir şey dedi

dostum zaten amaç fpsin artması sen niye bu kadar tilt oldun kendi kendine allah ne verdiyse açıcak tabi adam fps yükseliyor mu asıl soru bu adam sana gidip afmf testi mi yapıcak bunlar zaman isteyen şeyler ayrıca denemiş adam bu kadar gergin olmana gerek yok yani

• Beğen
Reaksiyonlar: NoWa

Loading...

80+ Silver
super resolutionu açmamız gerekiyor mu bana görüntü modu uygun değil falan o tarz bir şey dedi
Benim bildiğim tek AFMF açılır.
Her ikisiyle denedim.Görüntü bozuluyor her türlü sağ sol yaparken
verdiği fps'i hissettirmiyor gelişmesi lazım.

Top Bottom