Neler Yeni

Elden Ring Gostoc'u Öldürdüm

Elden Ring oynarken Gostoc'u öldürdüm tipi hoşuma gitmedi ama pişmanım. Oyununu oynayanlar bilir bu adam nadir bir eşya satacaktı sonradan fakat bir 10 saniyelik keyif için adamı kestim. Bana Dragon smithing stone satacaktı bu item oyunda az bulunuyor oyunu oynayan arkadaşlar gostoc öldükten sonra bir item verdi bu item ile sattığı eşyaları başka yerden alabilir miyim ya da tınmayıp oyuna devam mı edeyim?

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Elden Ring oynarken Gostoc'u öldürdüm tipi hoşuma gitmedi ama pişmanım. Oyununu oynayanlar bilir bu adam nadir bir eşya satacaktı sonradan fakat bir 10 saniyelik keyif için adamı kestim. Bana Dragon smithing stone satacaktı bu item oyunda az bulunuyor oyunu oynayan arkadaşlar gostoc öldükten sonra bir item verdi bu item ile sattığı eşyaları başka yerden alabilir miyim ya da tınmayıp oyuna devam mı edeyim?
daha baştaki şövalyeleri geçemiyorum yaw:cry:

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
verdiği item büyük ihtimalle bilmemne bell'dir onu da roundtable hold'daki item satan ikiz teyzelere ver gostoc'un dükkanı açılyır istersen karşına çıkan bütün tüccarları öldür hepsinden bell çıkıyor onu da o hanım ablalara verince dükkanlarına erişebliyorsun ben ultimate shop adı altında tüm npcleri öldürdüm oyun sonunda tek teyzeden tüm marketlere erişiyorum tabi hepsini almıştım ama keyfi öldürdüm işte ve dragon smithing stone başka yerlerde de var çok üzülme

• Konu Sahibi Konu Sahibi
verdiği item büyük ihtimalle bilmemne bell'dir onu da roundtable hold'daki item satan ikiz teyzelere ver gostoc'un dükkanı açılyır istersen karşına çıkan bütün tüccarları öldür hepsinden bell çıkıyor onu da o hanım ablalara verince dükkanlarına erişebliyorsun ben ultimate shop adı altında tüm npcleri öldürdüm oyun sonunda tek teyzeden tüm marketlere erişiyorum tabi hepsini almıştım ama keyfi öldürdüm işte ve dragon smithing stone başka yerlerde de var çok üzülme
Çanı teyzeye verdim ama dragon smithing stone yok ama onu öldürürken aldığım keyif başkaydım

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Gostoc Dragon Smithing Stone satmıyor.

Görevden bahsediyorsunuz sanırım, o görev çokta yapmaya değmez bence bayağı uğraştırıcı çünkü.

Celestial Dew denilen itemi Church of Vows'ta kullanıp yeniden canlandırabilirsin.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Hocam dediklerini yapın tabi çoğu büyücü iseniz geçerli ama ben 50 defa denediğim Margitt'i iki deneyişde ondan sonraki bimem ne Rick bosunuda tekte geçtim videoyu izleyip oyunu öğrendim sonra.
astrooner seçmisti bende seçtim büyücü şu anda güzel keyif veriyor oyun.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
ismail
bir önemi yok tüm silahları fullemek zorunda değilsin.Kalan smithing stoneları toplayabilirsin.

Gostoc Dragon Smithing Stone satmıyor.

Görevden bahsediyorsunuz sanırım, o görev çokta yapmaya değmez bence bayağı uğraştırıcı çünkü.

Celestial Dew denilen itemi Church of Vows'ta kullanıp yeniden canlandırabilirsin.
Hocam oyunda toplam 12 veya 13 tane o itemden var yani 1 tane pek önemli değil fakat ben Obsesif bir insanım ve tedavi alıyorum bugünden beri bunu düşünüyorum.Bu arada o kilisede dirilmediğini söylediler ve ben kilisede diriltme gibi bir seçenek görmedim.Elden Ring gibi oyunlar rahatlatır dedim fakat item üzerine kurulu oyunlar bana en az fps oyunları kadar stres yüklüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir önemi yok tüm silahları fullemek zorunda değilsin.Kalan smithing stoneları toplayabilirsin.
Hocam bende biliyorum fakat takıntı işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,252
Üyeler
141,269
Son üye
onrkkl
Top Bottom