Neler Yeni

Boyum uzuycakmı nekadar uzar

Kurtt2009

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miraç
Yasım 15 bucuk tam 1.5 senede 4 cm uzadım babam 75 annem 57 herseye dikkat ederim bi ark vardı boyu benden 1 cm kısa 7.8 cm fark attı 1 senede baba anne boyları hemen hemen aynı

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
Anakart kategorisinede boy konusu açmışsın gözümden kaçmadı değil. Soruna gelicek olursak tamamen genetik. Diğer konuda 1.70 olduğunu yazmışsın anne baba boyuna göre anormal bir durum yok yani hormonal eksikliğinin olduğunu söyleyemeyiz. İlla öğrenmek istiyorum diyorsan doktora git büyüme plaklarına baktır.

Kurtt2009

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart kategorisinede boy konusu açmışsın gözümden kaçmadı değil. Soruna gelicek olursak tamamen genetik. Diğer konuda 1.70 olduğunu yazmışsın anne baba boyuna göre anormal bir durum yok yani hormonal eksikliğinin olduğunu söyleyemeyiz. İlla öğrenmek istiyorum diyorsan doktora git büyüme plaklarına baktır.
Ya 170 im ama 1.5 senedir uzamıyom benim sesim fln 2.3 sene once deisti ozaman bile boy atması olmadı sakalım fln yok yuzum yasıtlarımdan biraz kucukduruo

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
Ya 170 im ama 1.5 senedir uzamıyom benim sesim fln 2.3 sene once deisti ozaman bile boy atması olmadı sakalım fln yok yuzum yasıtlarımdan biraz kucukduruo
Bu sözleri boy ile alakalı soruları olan herkesden duydum o yüzden tek yapabileceğin doktora gidip büyüme plaklarına bakmak olucak. Bundan başka garanti yolu yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hüseyin Emir
Kanıtlanmış bir etkisi yok growth hormonu ile alakalı.
Kanıtlanmış bir etkisi olduğunu tam bilmiyorum Hacı ama en azından boy uzamasına yardımcı olduğunu duydum ki mantıken de çelişmiyor Arjinin vücutta protein oluşumunda yardımcı olan bir amino asit diye geçer

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
Kanıtlanmış bir etkisi olduğunu tam bilmiyorum Hacı ama en azından boy uzamasına yardımcı olduğunu duydum ki mantıken de çelişmiyor Arjinin vücutta protein oluşumunda yardımcı olan bir amino asit diye geçer
Ntrik asit üretimine yardımcı oluyor. Yani damar genişletici denebilir boya etkisi çoooookkkk dolaylı. Onun yerine erken uyumak daha çok etki eder büyümeye.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İstersen litrelerce süt iç. Genetiğinde ne varsa ileri gidemezsin. Bu yaşına kadar nasıl yaşadıysan birazda o belirler. Ev yemeğini yersin, omurgana yük binmeyecek şekilde sporunu yaparsın, erken yatıp uykuna özen gösterirsin. Yapabileceğin fazla bir şey yok. Takıntı haline getirip stress yaparsan bu seni kötü etkiler. Öyle saçma sapan bilimsel kanıtları olmayan söylentilere de bakma.

Top Bottom