Neler Yeni

Yardım 📱20K TL Civarı Telefon Önerisi❓

setxkbmap

80+
Bütçe
20000
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır oppo a74 kullanıyorum artık ömrünün son demlerinde. Yeni bir telefon alacağım istediğim şey kamerası güzel çeksin ( şuan ki telefondan iyi olsun yeter :D ) bide kullanım olarak sosyal medya zart zurt bana dert olmasın. Binance den gmaile otp yolluyorum uygulamayı alta alıyorum gmaile bakıp geri dönüyorum kapanıyor sinir krizi geçiriyorum artık.. Epey den listeledim puanları aşağıdaki telefonlar nasıl olmuşsa bu fiyata tepelere cıkmışlar acıkcası scam mı değil mi emin olamadım.

1706865986543.png

Hangi telefonu önerirsiniz ? ikinci el olarak ta alabilirim sıfır takıntım yok o yüzden alternatif de önerebilirsiniz.

serwintes

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır oppo a74 kullanıyorum artık ömrünün son demlerinde. Yeni bir telefon alacağım istediğim şey kamerası güzel çeksin ( şuan ki telefondan iyi olsun yeter :D ) bide kullanım olarak sosyal medya zart zurt bana dert olmasın. Binance den gmaile otp yolluyorum uygulamayı alta alıyorum gmaile bakıp geri dönüyorum kapanıyor sinir krizi geçiriyorum artık.. Epey den listeledim puanları aşağıdaki telefonlar nasıl olmuşsa bu fiyata tepelere cıkmışlar acıkcası scam mı değil mi emin olamadım.

Alıntıyı görüntüle

Hangi telefonu önerirsiniz ? ikinci el olarak ta alabilirim sıfır takıntım yok o yüzden alternatif de önerebilirsiniz.
s22

MeoWSooN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baver Çalışkan
Realme almanı önermem bu listede 13t ve x6 pro arasında çok fark yok x6 bir tik daha iyi ve daha güncel ve daha ucuz x6 pro fazlasıyla işinizi görecektir fakat garantiyi umursamıyorsaniz yurt dışı olarak yarı fiyatindan bir tik üstüne bulabilirsiniz

serwintes

80+ Silver
Realme almanı önermem bu listede 13t ve x6 pro arasında çok fark yok x6 bir tik daha iyi ve daha güncel ve daha ucuz x6 pro fazlasıyla işinizi görecektir fakat garantiyi umursamıyorsaniz yurt dışı olarak yarı fiyatindan bir tik üstüne bulabilirsiniz
onlara direnc atiliyor onermem

MeoWSooN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baver Çalışkan

MeoWSooN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baver Çalışkan
valla bilmiyom hocam annemde var ben sevmiyom arayüzü kotu
Tr şartlarına göre alınabilecek en fiyat performans telefonları üretiyor bende çok sevmiyorum seveni olduğunuda düşünmüyorum ama yani mecburiyet kim istemez ki elinde iphone olsun

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Hamza Ziya Üstün
X6 pro al geç hocam. Kamera olarak çok beklentin olmasın ama iş görür. Ufs 4.0 8+ gen 1 ayarında işlemcili güzel bir telefon. HyperOS ile gelip 3 sene de güncelleme alacak

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arif Dağcı

Alıntıyı görüntüle

Kamera ve hız olarak 12 mini

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam 13T nin en büyük farkı Kamerası. Daha dengeli bir telefon. Eğer kamera önemli değil ben oyun oynarım dersen x6 pro al. Kamera iyi olsun dersen 13T

setxkbmap

80+
Oyun hiç oynamıyorum telefonda, sosyal medya ve fotoğraf için kullanıyorum şuan ki telefonum bile idare ediyor ya çok bir beklentim yok, iphone almayacağım ama ekosistemine vs alışık değişim + şarjı günün yarısını çıkartmıyor kullanımda 20k bandındakiler gördüğüm kadarıyla.

işim için ürün videolarını çekiyorum fotoğraflarını çekiyorum o ihtiyacımı karşılasa yeterli olur acıkcası

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,850
İsim
İsim İSİMOĞLU
Alabileceğin en hızlı, en güçlü telefon X6 PRO hatta X6 PRO dan hızlı olması için 2023/24 flagship telefonlar lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama sıfır oyun derse YD 2. EL 13 PRO derim.

Top Bottom