Neler Yeni

Poco X6 Pro mu Xiaomi 13T mi S21FE mi?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Karar vermek oldukça basit. Fotoğraf çekiyorsan 13T ,oyun oynuyorsan X6 pro. 13T işlemci de kurtarır. Ama x6 pro kamerası kurtamayabilir. O yüzden 13T al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı karar aşamasındayım
Gördüğüm farklarda sadece kamere tarafında lecia üstünlüğü var mi13t de geri kalan herşeyde x6pro daha iyi

Kamera olarak 13t nin ne kadar gerisinde ona bakmak lazım
geri kalan şeylerde x6 pro değil 13t önde. 1 yıl geç çıktı o kadar. IP sertifikası ,biraz daha iyi ekran gibi artıları var. 13T nin. X6 pro nun tek olayı işlemci

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Karar vermek oldukça basit. Fotoğraf çekiyorsan 13T ,oyun oynuyorsan X6 pro. 13T işlemci de kurtarır. Ama x6 pro kamerası kurtamayabilir. O yüzden 13T al

geri kalan şeylerde x6 pro değil 13t önde. 1 yıl geç çıktı o kadar. IP sertifikası ,biraz daha iyi ekran gibi artıları var. 13T nin. X6 pro nun tek olayı işlemci
Aslında ne için kullanacağına göre değişir oyun için alıyorsan x6 pro iyi bir seçenek olur diğer kategorilerdede fena değil ama günlük kullanım için alıcaksan ve kamerayada önem veriyordan 13T daha iyi olur günlük performans açısından pek bir fark yok aralarında iş oyuna gelince değişir tabi
Ekran, kamerada 13T bariz daha iyi, performansta X6 Pro çok ufak daha iyi. 13T al.
Düzeltme : X6 Pro'nun işlemcisi oyun tarafında bariz üstün. Normal CPU performansında da %20-25 civarı fark var.
Hepinize teşekkürler arkadaşlar Xiaomi 13T alıcağım muhtemelen vakit ayırdığınız için teşekkürler

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Erdem çay

x6 pro 12/512
mi13t 12/256

ve mi13t TL olarak 2600tl civarı daha pahalı

ve geri kalan özelliklerde dediğiniz kadar geri değil

bana göre kamera harici 13t nin bariz bir üstünlüğü yok

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Eren Dönmez
x6 pro iki sene sonra soğuk lehime düşebilir

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
x6 pro 12/512
mi13t 12/256

işlemci hariç x6 pro nun bir artısı yok. TR den alsa fiyat farkını göz önünde bulundururdum ama arkadaş ikisine 400 dolar civarı demiş alacağı yerden. Bana 128 bile yetiyorken 512 gereksiz geldi. Ki X6 ya 13t ye göre geri demedim. Birçok özelliği neredeyse aynı. Kamera ve işlemci farkı var sadece.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
x6 pro iki sene sonra soğuk lehime düşebilir
Evet beni bi tık o da korkuttu orta üst seviye telefonda amiral gemisi olmayan bir telefonda o kadar güçlü bi işlemci sıkıntı yaşatabilir

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
x6 pro 12/512
mi13t 12/256

Türkiye şartlarında bana kalırsa X6 Pro tercih ederdim fakat yurtdışı ürün alıcam dedi ikiside 400 dolar tarzına geliyor dedi o yüzden 13T daha iyi olur güncel olmasıda önemli ama arada belirgin bir fark olcağımı sanmam 13T daha ideal gibi

Evet beni bi tık o da korkuttu orta üst seviye telefonda amiral gemisi olmayan bir telefonda o kadar güçlü bi işlemci sıkıntı yaşatabilir
ne gibi bi sıkıntı cıkabilir ileriye dönük telefon performansları hakkında fazla bir bilgim yok yrdımcı olursanız sevinirim bende x6 pro alıcam çünkü

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Türkiye şartlarında bana kalırsa X6 Pro tercih ederdim fakat yurtdışı ürün alıcam dedi ikiside 400 dolar tarzına geliyor dedi o yüzden 13T daha iyi olur güncel olmasıda önemli ama arada belirgin bir fark olcağımı sanmam 13T daha ideal gibi

ne gibi bi sıkıntı cıkabilir ileriye dönük telefon performansları hakkında fazla bir bilgim yok yrdımcı olursanız sevinirim bende x6 pro alıcam çünkü
Fiyat aynı olduğu için evet 13T daha mantıklı. Amacı oyun olsaydı o zaman x6 pro mantıklı olabilirdi.

Arkadaşların bahsettikleri arıza olayının çok olacağını sanmıyom ben. Bilinmeyen bir marka kullansa belki sorun olurdu ama POCO gibi belli bir süredir cihaz üreten firmanın bu hatayı yapcağını zannetmiyom. Olma ihtimali var mı var elbette. Onu bilemeyiz şans işi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Eren Dönmez
şuan aynı durumdayım x3 pro almıştım 2 sene önce işlemci çok iyi olmasından dolayı anakartın bordu kaldırmadı

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
şuan aynı durumdayım x3 pro almıştım 2 sene önce işlemci çok iyi olmasından dolayı anakartın bordu kaldırmadı
Ha anakart olayını diyorsunuz o zaman sorun çıkcağını sanmam çoğu inceleme videosundada bahsediliyor eğer tarafsız incelemeyse anakart problemi giderildi deniyordu

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Peki arkadaşlar yurtdışı xiaomi 13T almak yerine yenilenmiş s21 fe almak ne kadar mantıklı

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emir Acar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,290