Neler Yeni

Yardım Dualsense bluetooth bağlantısını kurduktan sonra kapanıyor

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Merhaba arkadaşlar. Dualsense kolu aldım ancak bluetooth bağlantısını yaptıktan sonra kol kapanıyor. Ortadaki tuşa bastığım zaman açılıp 2 saniye sonra kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
şarjı bitik olabilir mi?

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Merhaba arkadaşlar. Dualsense kolu aldım ancak bluetooth bağlantısını yaptıktan sonra kol kapanıyor. Ortadaki tuşa bastığım zaman açılıp 2 saniye sonra kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
ortadaki tuşa basılı tut ışık veya ses çıkana kadar sorun çözülür

Tolga1034

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolga Topuz
Merhaba arkadaşlar. Dualsense kolu aldım ancak bluetooth bağlantısını yaptıktan sonra kol kapanıyor. Ortadaki tuşa bastığım zaman açılıp 2 saniye sonra kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim
Çözebildiniz mi sorununuzu? Bende yaşıyorum ilk başta bağlamıştım bir süre Tlou kablolu oynadıkdan sonra şuan bt ile bağlanamıyorum.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözebildiniz mi sorununuzu? Bende yaşıyorum ilk başta bağlamıştım bir süre Tlou kablolu oynadıkdan sonra şuan bt ile bağlanamıyorum.
Hocam ds4 programını kurup şarj yüzdesine baktım. Şarjı düşük gözüküyordu. 1 güne yakın şarj ettikten sonra bir sıkıntı kalmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ds4 programını kurup şarj yüzdesine baktım. Şarjı düşük gözüküyordu. 1 güne yakın şarj ettikten sonra bir sıkıntı kalmadı.
İlk şarj uzun sürüyor sanırsam. Birde kasadaki usb çıkışı çok az şarj ediyor prize takıp şarj etmek çok daha mantıklı.

Tolga1034

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tolga Topuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk şarj uzun sürüyor sanırsam. Birde kasadaki usb çıkışı çok az şarj ediyor prize takıp şarj etmek çok daha mantıklı.
Teşekkür ederim.

BoobaFett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Aydın
üstteki arkadaş doğru demiş dualsense için telefon şarj aletinizi kullanın 3 saate kadar tamamen dolduruyor. bilgisayara takarsanız 10 15 saate anca doluyor.

Top Bottom