Neler Yeni

FC24 KIRILDI MI?, EA APP FİFA 23 AÇILMIYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

yed4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
Bir insan çok fakirse hırsızlık yapabilir diye bir kanun yok crack oynaya bilir buna kimse bir şey demiyor zaten bunla övünen tiplerin türemesi ilginç.
Övünülmez fakat verdiğiniz bilgi yanlış insan eğer ölmek üzere ise ve hayatta kalması gerekiyorsa hırsızlık yapabilir, örneğin dondurucu bir hava var ve dışarıda kaldı etrafta bir tane içi boş ev hariç hiçbir şey yok o eve zorla girebilir. Çevredeki insanların da aşırı ihtiyaç halindeki insanlara yardım yükümlülüğü vardır, eğer ki o insan ölüm kalım savaşı veriyorsa ve göz göre göre varsayalım ki yardım etmediğiniz zaman sizin de sorumluluğunuz olur (insani yardım ve ihbar yükümlülüğü). Aslında şurada yazdığım şeyleri farklı perspektifle değerlendirirseniz korsan oyun üzerinden de düşünebilirsiniz.

ChristianSerratos

80+ Bronze
Övünülmez fakat verdiğiniz bilgi yanlış insan eğer ölmek üzere ise ve hayatta kalması gerekiyorsa hırsızlık yapabilir, örneğin dondurucu bir hava var ve dışarıda kaldı etrafta bir tane içi boş ev hariç hiçbir şey yok o eve zorla girebilir. Çevredeki insanların da aşırı ihtiyaç halindeki insanlara yardım yükümlülüğü vardır, eğer ki o insan ölüm kalım savaşı veriyorsa ve göz göre göre varsayalım ki yardım etmediğiniz zaman sizin de sorumluluğunuz olur (insani yardım ve ihbar yükümlülüğü). Aslında şurada yazdığım şeyleri farklı perspektifle değerlendirirseniz korsan oyun üzerinden de düşünebilirsiniz.
Ne zaman hırsızlık yapabilirsin diye bir statü yok sonuç olarak çalıyorsun

yed4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
Ne zaman hırsızlık yapabilirsin diye bir statü yok sonuç olarak çalıyorsun
Ne zaman hırsızlık yapabilirsin diye bir statü var işte zaruret halleri kapsamında, benim demek istediğim şey her şey öyle düz mantık değil yani evet çalıyorsun ama ne şart altında çalıyorsun? Her şeyin altında bir sebep yatar yoksa sorgusuz sualsiz yargılama yapamazsınız. En azından bizim hukuk sistemimizde böyle ben size zaruret halinden bahsettim, tabi korsan oyuna dönecek olursak önceki mesajımda açıkladığım gibi her şeyin bir sebebi var adamın da kendine özgü durumları olabilir, bununla övünen elbet yanlış yapıyordur, korsan kullanan adama da kullanamazsın diyemeyiz, biz diyemeyiz yani şirketler zaten bunun için belli sistemler koyuyorlar oyunlara.

talhaa07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha
hocam bize sağ ve sol bek acilinden instaya at zaten haberi görünce yönetim alır onları
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam vermiş olduğunuz linkteki site gerçek mi indirip oynayabiliyor muyuz?

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Yasin Acar
Okudum hocam, direkt zaten konuya korsan oynama diyenler gelmesin yazdığı için dedim.
Ben 22'den beri hepsini para vererek aldım hakkıma girmiyor mu o zaman?
hakkına niye girsin hocam online olmuyorki crackte nasıl hakkına gircek senin

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,483
İsim
oğuzhan ege
dostum torrente karşı olanlar insanlar sen para vermediğin halde oynayabildiğin için kuduruyorlar. müslümanlık hak hukuktan bahsetmesin o inançlarını ham yaparım senin aldığın oyndağın bişiye yorum yapıyorsa çekemiyorlar kudurt geç.

hakkına niye girsin hocam online olmuyorki crackte nasıl hakkına gircek senin
oyundan oyuna online de oynuyabiliyorsun mesala the forestin 2. oyununu online oynuyabiliyorsun ilk çıktığında crack online bitirdik biz.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Yasin Acar
dostum torrente karşı olanlar insanlar sen para vermediğin halde oynayabildiğin için kuduruyorlar. müslümanlık hak hukuktan bahsetmesin o inançlarını ham yaparım senin aldığın oyndağın bişiye yorum yapıyorsa çekemiyorlar kudurt geç.

oyundan oyuna online de oynuyabiliyorsun mesala the forestin 2. oyununu online oynuyabiliyorsun ilk çıktığında crack online bitirdik biz.
işin içine inanç sokmanın bir mantığı yok hocam kimse 4 4lük değil

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom