Neler Yeni

Red Dead Redemption 2 alınır mı?

KillSwich

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Canpolat
Xbox'da 155 TL alınır mı? Herkes oyun çok iyi falan diyor oyuna, ben bu kovboy temasına fazla ısınamıyorum. Alsam sarar mı sizce?

şahin doğan

80+ Platinum
Ağır ilerleyen, hikayesi güzel olan at sürme simülasyonu. Ben %30'unu bitirdim hala içine almadı beni. Al dursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
hamza ersoy
Xbox'da 155 TL alınır mı? Herkes oyun çok iyi falan diyor oyuna, ben bu kovboy temasına fazla ısınamıyorum. Alsam sarar mı sizce?
belki de 2030 yılına kadar rdr2'yi geçebilecek 4-5 oyun anca çıkış yapacak. teması beni de hiç çekmemişti kovboy falan ne ya derken hikayesinin güzel aktığını fark ettim. çok ortada bi hızı var senaryonun sevmeyenler olabilir

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,931
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
155 TL'ye bulmuşsun al bence oyun ağır ilerliyor chapter 3ten sonra hafif hafif açılıyor. Zaten ilerledin mi bırakacağını sanmam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Uzun huysuz
Alınır hocam epic indirinde 200 e aldım oynamadım ama max 500 e kadar kesinlikle değer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Hikayeyi anlayacaksan al, ama o oyun sadece hikayeden ibaret değil. İnanılmaz bir açık dünya var, Challenge ları tamamla, yan görevleri tamamla, keşfedilebilecek heryeri keşfet. Dünya öyleki, fast travel yapmaya korkar oluyorum, çünki çok alakasız dediğin yerden yeni şeyler türüyör. Efsanevi hayvanları yakala, tılsımları yap. bu oyunu sadece hikayesini yaparak tadına vardığını sananlar var. Hayır, oyunu %100 leyen kişiler bu oyunu tadını çıkarmış demektir.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
o kadarda iyi bir hikayesi yok onu vur bunu vur özellikle başları o kadar sıkıcıki oyunu silesin gelebilir ama 150 lira bu oyun için bir şey değil al dene online olayı bekleme bomboş online ı birtane oynayan yok olanlarda sen gibi yeni girip deneyenler zaten o yıllarda ne yapabilirsinki

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mantarlitavukluborek
Kovboy temasıyla o kadar alakalı değil. herkese gitmez bu oyun ama uzun soluklu açık dünyasına kaptırmalık oyun arıyorsan çok çok iyidir. en azından her türlü kütüphanede dursun sonuçta güzel bı ara oynarsın

Top Bottom