Neler Yeni

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Dying light the following DLC
DLC olsa da bence hikayenin yarım bıraktığı sondan güzel, zaten ana hikayeyi tamamlar nitelikte ama DLC nin görevlerini pek sevmedim sonu güzel sadece
Ben ilk oyunu 80 saatte bitirdim tam bir çileyi bence. Özellikle The Following haritası arabayı bir yerde bıraktın mı sadece koşuyorsun ve parkura da pek uygun değildi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ori and the will of the wisps

ama ilk oyunu bitirmek lazım ilk
ilkininde sonu güzel
Ort ne kadar sürüyor

N2AG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Nazif
A Way Out hala yazılmamış ekleyelim bari bu kadar ters köşe bir bitiş filmlerde bile yok 🤯

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
İki oyun toplamda 25 saatte bitirmişim ben

1. 11
2. 14 saat yaklaşık

%100 olarak bitirmedim biraz daha az % likte bitirdim ama çok bir farkı yok sanırım
Bende ikinci oyun var ama yarım saat falan oynadım. GeForce NOW'a gelmişken oynamayı düşünüyorum. Oyunda karakter geliştirmesi gibi şeyler var mı? Bu tip şeyler varsa baya kasıyorum

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Bende ikinci oyun var ama yarım saat falan oynadım. GeForce NOW'a gelmişken oynamayı düşünüyorum. Oyunda karakter geliştirmesi gibi şeyler var mı? Bu tip şeyler varsa baya kasıyorum
Karakter geliştirme yok

Ama ilk oyunda farklı bir iş yapmışlar 2. de farklı

1. de çok beğendiğim ve çok değişik bir save sistemi var, 2.de düzeltmişler bunu

2.oyunda savaşma tekniğinde çok güzel değişiklik yapmışlar. Birbirinden farklı silah denilebilecek şeyler kullanıyorsunuz. Birde özellik özelleştirme gibi bir durum mevcut

Silah kısmında 12 tane mevcut( veya biraz daha fazla) ve bularak ilerliyosunuz diyebilirim.(3 tanesini seçebiliyorsunuz ama anında değiştirme özelliğide var)

Özellik özelleştirmede de 36 ye yakın vardı bunlarda mesela hasarı azaltıp arttırma gibi değişik şeyler(3 slotla başlıyor 4-5 e kadar çıkarabiliyorsunuz) vardı

Ben silahta sanırım 7-8
Özelliklerde de 13-15 tanesini açarak bitirdim

Yani hepsini açmadan da bitirebiliyorsunuz oyunu

ve oyunu bitirince gerçek anlamda boşluğa düştüm böyle bir oyunu ilk defa oynadım mükemmeldi ama bitirince artık başka oynayacak oyun kalmadı bende( oyunlarım var tabi ama böyle hissettirecek yok)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Karakter geliştirme yok

Ama ilk oyunda farklı bir iş yapmışlar 2. de farklı

1. de çok beğendiğim ve çok değişik bir save sistemi var, 2.de düzeltmişler bunu

2.oyunda savaşma tekniğinde çok güzel değişiklik yapmışlar. Birbirinden farklı silah denilebilecek şeyler kullanıyorsunuz. Birde özellik özelleştirme gibi bir durum mevcut

Silah kısmında 12 tane mevcut( veya biraz daha fazla) ve bularak ilerliyosunuz diyebilirim.(3 tanesini seçebiliyorsunuz ama anında değiştirme özelliğide var)

Özellik özelleştirmede de 36 ye yakın vardı bunlarda mesela hasarı azaltıp arttırma gibi değişik şeyler(3 slotla başlıyor 4-5 e kadar çıkarabiliyorsunuz) vardı

Ben silahta sanırım 7-8
Özelliklerde de 13-15 tanesini açarak bitirdim

Yani hepsini açmadan da bitirebiliyorsunuz oyunu

ve oyunu bitirince gerçek anlamda boşluğa düştüm böyle bir oyunu ilk defa oynadım mükemmeldi ama bitirince artık başka oynayacak oyun kalmadı bende( oyunlarım var tabi ama böyle hissettirecek yok)
2. oyunun save sistemi rogue lite gibi değildir umarım.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
2. oyunun save sistemi rogue lite gibi değildir umarım.
Rogue lite save sistemi nasıl bilmiyorum ama görünmez save noktaları gibi düşünün hocam

Controldeki gibi diyebilirim belirli aralıklarla save alıyor zaten görürsünüz kolayca

ilk oyunda da enerji gücünüz varsa istediğiniz yere kendiniz save noktası kuruyordunuz çok değişik ve güzel gelmişti bana

• Beğen

JSezar

80+ Silver
Ben de vice city diyorum.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Contra

• Beğen

SalihEmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih Emin ÖZTÜRK
Ben de undertale diyeyim ama oyunu 2. Kere bitirilince ortaya cikan son bilen bilir

• Beğen

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Cyberpunk. Defalarca bitirdiğim halde DLC ile eklenen son bayağı koymuştu. Zaten oyunun tüm sonları kötü bitiyor. İyi biten kısmı yok. Ama en etkileyen oydu.

• Beğen
Top Bottom