Neler Yeni

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

Existentia

80+ Silver
Bioshock infinite sonra Witcher 3 veya far cry 3 diyebilirim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
umt
Discord
umt#4257
san andreas big smoke un ölümü filan

• Beğen

TİTAN.

80+ Platinum
Daha dün Dying Light 2 bitirdim. Sanırım TRUE ENDING yaptım ve oyunun sonundaki o sanırım CGI ile yapılan sahne çok etkiledi beni.
2. olarak da Metro Exodus'un BAD ENDING'i insanı ağlatır. Aynı şekilde DLC'si Two Colonels da çok iyiydi.

NOT: Konu Dışı'na açmanın sebebi şimdi PC Oyunları'na açsam konsol özel oyun da yazılabilir. O yüzden Konu Dışı'na açtım.
A way out ve metro

• Beğen

Egoist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Faruk Uluköy
Daha dün Dying Light 2 bitirdim. Sanırım TRUE ENDING yaptım ve oyunun sonundaki o sanırım CGI ile yapılan sahne çok etkiledi beni.
2. olarak da Metro Exodus'un BAD ENDING'i insanı ağlatır. Aynı şekilde DLC'si Two Colonels da çok iyiydi.

NOT: Konu Dışı'na açmanın sebebi şimdi PC Oyunları'na açsam konsol özel oyun da yazılabilir. O yüzden Konu Dışı'na açtım.
Rdr2, Gow3,dl1.

• Beğen

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Katılıyorum the Last of us part 2 final sahnesi çok iyiydi şahsen ben ağlamıştım sizi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Last of us serisi
Beyond two souls
Detroit become human
Brothers: A Tale of Two Sons
The last of us part 2 final sahnesi beni sinir etti çok zoruma gitti ne yalan söliyim cidden o kadar zarar gördük bu yapılır mı? be

Titanfall 2 de iyidi bence yani orta derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bilal Garanlı
The last of us part 2 final sahnesi beni sinir etti çok zoruma gitti ne yalan söliyim cidden o kadar zarar gördük bu yapılır mı? be

Titanfall 2 de iyidi bence yani orta derece
Hocam valla bende ilk bitirdiğim de sinirlendim biraz ama zamanla daha iyi anlıyorsun özellikle remasteredaki yönetmen yorumlarına dinleyince oyuna bakış açım çok değişti

• Beğen
Top Bottom