Neler Yeni

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,525
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Ben o şerefsizi acı çektirerek öldürmeyi bekliyordum o kadar john denen adamla oynadık. Bi anda öldü gitti.
Johna geçiş beni de pek memnun etmedi doğrusu arthurla alsaydık intikamı daha iyi olurdu

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,525
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Daha dün Dying Light 2 bitirdim. Sanırım TRUE ENDING yaptım ve oyunun sonundaki o sanırım CGI ile yapılan sahne çok etkiledi beni.
2. olarak da Metro Exodus'un BAD ENDING'i insanı ağlatır. Aynı şekilde DLC'si Two Colonels da çok iyiydi.

NOT: Konu Dışı'na açmanın sebebi şimdi PC Oyunları'na açsam konsol özel oyun da yazılabilir. O yüzden Konu Dışı'na açtım.
hatırladığım mafia olduğundan mafia diyorum ama gene güzeldi :)

• Beğen

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Ahmet Sevinç
arkham knight

• Beğen

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dying light the following DLC
DLC olsa da bence hikayenin yarım bıraktığı sondan güzel, zaten ana hikayeyi tamamlar nitelikte ama DLC nin görevlerini pek sevmedim sonu güzel sadece

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,835
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
little nightmares 2

• Beğen

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
ahmet ali özmert
Daha dün Dying Light 2 bitirdim. Sanırım TRUE ENDING yaptım ve oyunun sonundaki o sanırım CGI ile yapılan sahne çok etkiledi beni.
2. olarak da Metro Exodus'un BAD ENDING'i insanı ağlatır. Aynı şekilde DLC'si Two Colonels da çok iyiydi.

NOT: Konu Dışı'na açmanın sebebi şimdi PC Oyunları'na açsam konsol özel oyun da yazılabilir. O yüzden Konu Dışı'na açtım.
belki bazılarına basit gelir ama nedense beni hep crysis 2 oyunun sonu etkilemiştir kostümün propheti bırakmayıp alcatraz ı prophet a tekrardan dönüştürmesi beni hep etkilemiştir

• Beğen
Top Bottom