Neler Yeni

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bilal Garanlı
bana göre tlou2
Katılıyorum the Last of us part 2 final sahnesi çok iyiydi şahsen ben ağlamıştım sizi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Last of us serisi
Beyond two souls
Detroit become human
Brothers: A Tale of Two Sons

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

.RBO.

80+ Silver
Matro exodus Sam's story deniz altı sonu 2 farklı son var tercihe göre ama çok iyi
Metro lasth light ın sonu da iyi. 2 sonu var ikisi de çok iyi

Son düzenleme:
  • Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,004
İsim
MehmedVII
Matro exodus Sam's story deniz altı sonu 2 farklı son var tercihe göre ama çok iyi
Metro lasth light ın sonu da iyi 2 sonu var ikisi de çok iyi
Metro serisi bence en iyi oyun serisidir. Hepsi birbirinden güzel, her oyun birbirinden daha iyi.

.RBO.

80+ Silver
Metro serisi bence en iyi oyun serisidir. Hepsi birbirinden güzel, her oyun birbirinden daha iyi.
Oyunun iyi lik ve kötülük sistemine göre çok farklı bir oynanışı oluyor ve bu sayede oyunu 2 kez oynayabiliyorsunuz
Özellikle exodusta bu çok daha etkili oluyor örneğin fanatiklere baskın yaptığımız bölümde hiç kötülük yapmaz iseniz takımınız tam şekilde devam edebiliyorsunuz eğer kötülük yaparsanız birisi ölüyor söylemeyeyim spoiler olur
(Metroda teslim olan insanları veya sivilleri öldürürseniz bir ses ile beraber oyun hafif kararır ve eski haline döner bu da oyunun sonuna etki eder eğer iyilik yaparsanız (genelde yan görevlerde oluyor) oyunun ekranı beyaz olup eski haline gelir ve buda sizi iyi sona yönlendirir)

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,004
İsim
MehmedVII
Oyunun iyi lik ve kötülük sistemine göre çok farklı bir oynanışı oluyor ve bu sayede oyunu 2 kez oynayabiliyorsunuz
Özellikle exodusta bu çok daha etkili oluyor örneğin fanatiklere baskın yaptığımız bölümde hiç kötülük yapmaz iseniz takımınız tam şekilde devam edebiliyorsunuz eğer kötülük yaparsanız birisi ölüyor söylemeyeyim spoiler olur
(Metroda teslim olan insanları veya sivilleri öldürürseniz bir ses ile beraber oyun hafif kararır ve eski haline döner bu da oyunun sonuna etki eder eğer iyilik yaparsanız (genelde yan görevlerde oluyor) oyunun ekranı beyaz olup eski haline gelir ve buda sizi iyi sona yönlendirir)
Ben tüm seriyi her şeyi yaparak(özellikle çoğu kişinin gözden çıkardığı Last Light DLC'leri dahil) 80 saatte bitirdim. İlk 2 oyunda iyi son yapmak için 1 kişi bile öldürmemelisin ama Exodus öyle değil. Bazı yan görevleri yaparsan ve teslim olanları öldürmezsen iyi son ihtimali artar ve bazı ana görevlerde sessizce yapmalısın.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ahmet Deniz
Daha dün Dying Light 2 bitirdim. Sanırım TRUE ENDING yaptım ve oyunun sonundaki o sanırım CGI ile yapılan sahne çok etkiledi beni.
2. olarak da Metro Exodus'un BAD ENDING'i insanı ağlatır. Aynı şekilde DLC'si Two Colonels da çok iyiydi.

NOT: Konu Dışı'na açmanın sebebi şimdi PC Oyunları'na açsam konsol özel oyun da yazılabilir. O yüzden Konu Dışı'na açtım.
RDR 2.

• Beğen

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Muhammet Çağrı
tlou 2

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,004
İsim
MehmedVII

Alfha13

80+ Silver
Bir sürü var ama kimse yazmaz diye Heavy Rain diyeyim.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Barış Alemdar
Witcher 3 heart's of stone kötü son ve witcher 3 blood and wine iyi son.
Birde Assassins Creed 2 çok iyidi.

• Beğen
Top Bottom