Neler Yeni

Çözüldü✓ 24 inc 5000 TL Civarı Monitör Önerisi ?

atiizdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Atilla
Bütçe
5000
Arkadaşlar 3 model arasında kaldım. Artıları ve eksileriyle varsa kullanan arkadaşlarımız yorumlarınızı bekliyorum.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Emir
dell veya msi varken asusa bakmazdım şahsen ikisi arasında ise dell derdim eğer ekran kartınız nvdı ise direkt delli seçin zaten gsync desteği var msi da yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Frank Turko
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanımı ile ilgili her şey.
dell diğer iki markaya göre daha az ölü piksel ve ghosting sorunu verir bunu net söyleyebilirim.
dell markası için firma ile görüşebilir misin yerinde servis garantisi var mı diye, eğer yerinde servis garantili ise gözün kapalı al derim :)

atiizdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Atilla
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aoc C24G1 modelini kullanıyorum sizce bu modele geçmek biraz saçma mı olur ? ips panel geçmek istediğim için bakıyorum

sxafire13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Ergül
dell diğer iki markaya göre daha az ölü piksel ve ghosting sorunu verir bunu net söyleyebilirim.
dell markası için firma ile görüşebilir misin yerinde servis garantisi var mı diye, eğer yerinde servis garantili ise gözün kapalı al derim :)
Dell ile Asus arasında ki en büyük fark nedir acaba ben asus almayı düşünüyordum sizin yorumunuzu görünce bi duraksadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Frank Turko
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanımı ile ilgili her şey.
Dell ile Asus arasında ki en büyük fark nedir acaba ben asus almayı düşünüyordum sizin yorumunuzu görünce bi duraksadım
garanti konusu dell markasında beni çok etkiledi ya adamlar mükemmel hizmet sağlıyolar.
dell in bütün monitörlerinde yerinde servis garantisi var.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
ahmet er
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Berkay Şenocak