Neler Yeni

🔥İndirim İphone 15 128GB 47,999₺🔥Amazon

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
iPhone gerçekten sadece bir hava atma aracı gibi oldu şu aralar. 50K verip iPhone 15 almanın başka açıklaması yok cidden. Hala 20K parayı iPhone 11e gömenler de aynı kafadalar. Ama bunu yapanlara laf edemiyorum çünkü ülkede cidden fena bir iPhone fanboyluğu var. Elinde S24 Ultra bile olsa iPhone 11e farklı gözle bakıyor millet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
ragnar oğlu tarkan
iphone 13 512 gb da 39 k ya düşmüş ama kırmızısı, alasım varda rengi hoşuma gitmedi ama fiyat baya iyi

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sencer
iPhone gerçekten sadece bir hava atma aracı gibi oldu şu aralar. 50K verip iPhone 15 almanın başka açıklaması yok cidden. Hala 20K parayı iPhone 11e gömenler de aynı kafadalar. Ama bunu yapanlara laf edemiyorum çünkü ülkede cidden fena bir iPhone fanboyluğu var. Elinde S24 Ultra bile olsa iPhone 11e farklı gözle bakıyor millet.
Anlatamazsınız boş verin hocam. Gösteriş ürünü diyorum "abe paran yok cok fakirsin aypon muq" diyorlar s24 ultra ucuz mu sanki?

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Telefonu sırf kamerası için bile alsa eyvallah. Ama %70'i sırf apyon abi ya diye, % 20'si iOS stabilliği ve basitliği, %10'u da özellikleri için alıyor zaten bu %70 sayesinde bu ülkede iphonu'nu 0 ile benzer fiyatlara satabiliyor, ama evet 5, 6 yıl önce neredeyse rakipsizdi ama artık her firma gibi aynı telefona 1 2 basit özellik ekleyıp salıyor.
sanane bilader isteyen istediğini alır sana mı hesap vericek para senın paran mı kelime kalabalığı yapma forumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
ragnar oğlu tarkan
Anlatamazsınız boş verin hocam. Gösteriş ürünü diyorum "abe paran yok cok fakirsin aypon muq" diyorlar s24 ultra ucuz mu sanki?
ben mesela bu paralara samsung falan almam nedeni sürekli telefon çıkarmaları benim hoşuma gitmiyor marka olarak gözümde iphone kadar değil çoğu kişinin gözünde de değildir biraz kıt bir arkadaş olduğun için şöyle örnek vereyim lamborghinin bire bir aynı arabasını egea yapsa ve 200k fark olsa kimse gidipte egeanın yüzüne bakmaz marka kalitesi her şeydir sen bunu anlamayacak kadar kıtsın.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Bu telefonlara bu paraları nerden buluyonuz ben çalışıyorum alamıyorum, DA forumda en çok İphone kullanıldığını biliyorum anket yapılmıştı.
Herkes bütçesine göre +50 k maaşı olmayıp telefona 50 k gömen adamda pek akıl yoktur.Derdi hava atmaktır. 9 bine iphone 12 almıştım,3.sene hala kullanıyorum. Başka telefona para vermeye değmez şu an.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Anca böyle basit bir yorumla ilgi kasabilirsin.
15-16yasında cocuklar kalkmıs forumda abii elmaya para verıyorlar tribine giriyor sanane olum ister verir ister vermez. adam belki amelelik yapıyor belki fabrikada vardiya dönüyor ya da ticaretle ugrasıyor sen mi ödüyorsun maaşını adamın?anası mısın babası mısın?sana mı kaldı adamın sosyal hayatını dusunmek?sana mı vazife bütçe planlamasını yapmak ? sayfalarca bos yorum uc bes velet toplanmıs adamın kazandıgı paranın hesabını kıtabını yaparak bos bos yorumlar.sizine olum ? madem cok tutucu savunucu anti kapitalistsiniz gidin teknosa mediamarkt vb. yerlerde apple reyonlarının önünde slogan atarak yapın icraatınızı forumu kirletmeyin.

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sencer
ben mesela bu paralara samsung falan almam nedeni sürekli telefon çıkarmaları benim hoşuma gitmiyor marka olarak gözümde iphone kadar değil çoğu kişinin gözünde de değildir biraz kıt bir arkadaş olduğun için şöyle örnek vereyim lamborghinin bire bir aynı arabasını egea yapsa ve 200k fark olsa kimse gidipte egeanın yüzüne bakmaz marka kalitesi herşeydir sen bunu anlamayacak kadar kıtsın.
Verdigin örnek ile bunun alakası bile yok, tamamen vakit kaybı popüler kültürün akıntısına kapılmış fanboylarsınız o kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
ragnar oğlu tarkan
Herkes bütçesine göre +50 k maaşı olmayıp telefona 50 k gömen adamda pek akıl yoktur.Derdi hava atmaktır. 9 bine iphone 12 almıştım,3.sene hala kullanıyorum. Başka telefona para vermeye değmez şu an.
ne alaka kardeşim fakir de o zaman sadece kuru ekmek su yesin

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sencer
Uygunsuz davranış
15-16yasında cocuklar kalkmıs forumda abii elmaya para verıyorlar tribine giriyor sanane olum ister verir ister vermez. adam belki amelelik yapıyor belki fabrikada vardiya dönüyor ya da ticaretle ugrasıyor sen mi ödüyorsun maaşını adamın?anası mısın babası mısın?sana mı kaldı adamın sosyal hayatını dusunmek?sana mı vazife bütçe planlamasını yapmak ? sayfalarca bos yorum uc bes velet toplanmıs adamın kazandıgı paranın hesabını kıtabını yaparak bos bos yorumlar.sizine olum ? madem cok tutucu savunucu anti kapitalistsiniz gidin teknosa mediamarkt vb. yerlerde apple reyonlarının önünde slogan atarak yapın icraatınızı forumu kirletmeyin.
12 yasındaki lol oynayan toxic kuduz veletlerden farkınız yok, daha da uğraşmayacağım sizle, pekala alabilirsin 10000 lerce kopyası ergen tripli arkadaş.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
12 yasındaki lol oynayan toxic kuduz veletlerden farkınız yok, daha da uğraşmayacağım sizle, pekala alabilirsin 10000 lerce kopyası ergen tripli arkadaş.
yallah elektronik mağazalara slogan atmaya burası teknoloji forumu teknoloji konusun bos yapmayın konuyu kırletmeyın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yasin Fırat Özmen
yani konuyu başından beri takip ediyorum her yazılanı okudum kendi açısından herkes biraz haklı ama olayın bir de ekonomik boyutu var ben 2 yıl önce iphone 11 aldım ikinci el temizdi güzeldi kutusu kablosu duruyordu 10400 e aldım o sıralar dolar kuru 15 16 civarındaydı takribi 650 700 dolar falan yapıyordu o sıralar şu an dolar 30 u geçti telefonun ikinci el piyasası 15 civarlarında dolara vurunca yaklaşık 500 dolar ediyor iki sene kullandım eskidi pil sağlığı 89 du aldığımda şu an 72 dolar bazında zararım 150 200 dolar şimdi sorarım size arkadaşlar hangi android telefonda zararınız bu kadar minimum düzeyde tutulabilir satmak istediğinizde hızlı şekilde hangisi satılabilir evet doğru fanboyu çok evet 30 k verilmez evet özellikler eski yeniymiş gibi kakma derdindeler ama stabilizasyon ve değer koruma durumu yüzünden benim aklımı çelecek bir android bulamadım fikrimi beyan etmek istedim kimseye sallama sataşma niyetim yoktur

Top Bottom