Neler Yeni

Yardım Kızdırma bujisi ağrıza lambası

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
cihan
İlgilendiği Kategoriler
TEKNONOJİ
Volkswagen Caddy 2015 dizel manuel aracımda kızdırma bujisi ağrıza lambası yanıp sönüyor motor lambasıda sarı bir şekilde yanıyor ve araç tekliyor sizce sorun ne olabilir aracı servise götürmeye korkuyorum daha önce yaşamış olan veya bilgili olanlar biraz aydınlatırsa sevilirim

Timci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fehim Şalış
Volkswagen Caddy 2015 dizel manuel aracımda kızdırma bujisi ağrıza lambası yanıp sönüyor motor lambasıda sarı bir şekilde yanıyor ve araç tekliyor sizce sorun ne olabilir aracı servise götürmeye korkuyorum daha önce yaşamış olan veya bilgili olanlar biraz aydınlatırsa sevilirim
Servise yada sanayiye götürüceksin buji değişimi yapıcaklar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Alper Çalışkan
Kızdırma bujisinin arızalı olması aracın yakıt performansını, çekişini etkiler. Buna ek kara duman atmada yaşanabili. Geçtiğimiz gün benim başıma geldi. Kızdırma bujim kırılmış ve içine su kaçmış, toplamda 6.5 k ya halloldu.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
benim araçta 2014 jetta 1.6 kızdırma bujisi yanıyor ve araç çekişten düşüyordu. arabayı devirsiz kullanmaktan yada egsoz dolmuş galiba.bir videoya göre 3bin devirde 30 dk yolculuk yapınca temizleme işlemi yapıyormuş araç biraz bağırtmak lazım.

Benim dizel egeada yıllardır var. 3-4 kere gösterdim, tekrar tekrar olunca bıraktım kendi haline. Yaz, kış bir olumsuzluüğunu göremedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,710
Üyeler
140,689
Son üye
rumblecroos
Top Bottom