Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 için kule tipi soğutcu

0ryy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orhan Aktaş
Anakartında 3 pinli argb giriş var mi
Açıkcasi yanlis yonlendirmek istemem.
Tek bildigim, rgb fandaki pin 4 lü ve argb fandakiler 3 lü pin
şu 3pinli olarak bahsettiğiniz sadece 3 pinmi yoksa 4pinlik yer var ama 1 tanesi boş 3 tane takılacak yer olandanmı çünkü onlardan var bende tam bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

j rainbow var bitane
şu 3pinli olarak bahsettiğiniz sadece 3 pinmi yoksa 4pinlik yer var ama 1 tanesi boş 3 tane takılacak yer olandanmı çünkü onlardan var bende tam bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bİlal Aktaş
Arkadaşlar bende ryzen 5 3600 var, zaten ısınan bir işlemciydi ben onu bide overclok yaptım sonra kapatırım diye şimdi kapatamıyorumda böyle uygun fiyatlı kule tipi soğutucu önerir misiniz bide bu işlemi nasıl kapatabilirim ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşın attığınız argb olmayan modelini kullanıyorum 1 senedir sorun çıkarmadı yazın 70 derece max gayet güzel soğutuyor içinden zaten termal macunu çıkıyor
Hocam bende ryzen 5 3600 var bide overcloklu iyi soğutur mu acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alaz Sürmeli
r5 5600 işlemci kullanıyorum kendi normal soğutucusunu kullanıyorum ve 80 dereceye falan çıkıyor undervolt yaptığımda 68 e indi ama ne kadarda güç kaybı yok deselerde için rahat etmiyor ve 68 bile fazla önerebileceğiniz bi soğutucu varmı
Ben 1500 TL ye xgmatech airkiller s aldım full yükte 55 dereceyi geçmiyor tabii termal macun da iyi cooler master mastergel maker

• Beğen
Reaksiyonlar: 0ryy
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yiğithan
r5 5600 işlemci kullanıyorum kendi normal soğutucusunu kullanıyorum ve 80 dereceye falan çıkıyor undervolt yaptığımda 68 e indi ama ne kadarda güç kaybı yok deselerde için rahat etmiyor ve 68 bile fazla önerebileceğiniz bi soğutucu varmı
68 derece fazlamı? Ben 12100f kullanıyorum normal soğutucusu ile 70 derece görüyor bence gayet normal bir sıcaklık

0ryy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orhan Aktaş

lemarina

80+
1000tlye sıfır tek fanlı sıvı soğutma var istersen

Top Bottom