Neler Yeni

Öneri 45 49 Bin TL Bandında Oyuncu Laptop Önerisi

Emsal

80+ Silver

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Bu omen serisinin kasaları yine plastikmi oluyor ısınma sorunu yaşatırmı çok?
bi kısmı metal bi kısmı plastik diye biliyorum ama her laptop ısınma yapacaktır hocam. omen kullanan bi arkadaşım var performans modda ısındığını söyledi ama altına soğutucu koyacak kadar ısınmıyormuş

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda
oyuncu laptopun sonu pişmanliktir
Dostum çok seyahat ediyorum ekstradan akademik çalışmalarda çalışıyorum o yüzden taşınabilir bir laptop almak benim için bir zorunluluk biliyorum masaüstü bilgisayarlar daha performanslı ve fiyat olarakta daha iyi yinede yorumun için teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi kısmı metal bi kısmı plastik diye biliyorum ama her laptop ısınma yapacaktır hocam. omen kullanan bi arkadaşım var performans modda ısındığını söyledi ama altına soğutucu koyacak kadar ısınmıyormuş
Her laptop ısınması doğal biliyorum sadece bazı modeller kasalarından dolayı daha az ısınıyor ısı iletimi daha iyi oluyor o yüzden sormuştum teşekkür ederim öneriniz için listeme ekledim :)

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,610
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Dostum çok seyahat ediyorum ekstradan akademik çalışmalarda çalışıyorum o yüzden taşınabilir bir laptop almak benim için bir zorunluluk biliyorum masaüstü bilgisayarlar daha performanslı ve fiyat olarakta daha iyi yinede yorumun için teşekkür ederim :)
hocam gaming laptop ne tam performanslı, ne tam portatif. sizin yerinizde olsam macbook alir keyfime bakardim. şu an elimde rog laptop var fakat pişmanım aldığıma. keşke macbook ya da hafif bir windoes laptop alsaymışım.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her laptop ısınması doğal biliyorum sadece bazı modeller kasalarından dolayı daha az ısınıyor ısı iletimi daha iyi oluyor o yüzden sormuştum teşekkür ederim öneriniz için listeme ekledim :)
ne demek hocam o bütçelerde aceleniz yoksa indirimde bekleyebilirsiniz.

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda
hocam gaming laptop ne tam performanslı, ne tam portatif. sizin yerinizde olsam macbook alir keyfime bakardim. şu an elimde rog laptop var fakat pişmanım aldığıma. keşke macbook ya da hafif bir windoes laptop alsaymışım.
Desiğiniz gibi acayip bi performans vermiyor eksikleri var ama yinede oyun oynamayı seven birisiyim ekstrada ileri düzey olmayan render işleriylede uğraşıyorum o yüzden başka bir seçeneğim kalmıyor pek :(

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom