Neler Yeni

Youtube Canlı Yayınları Etkileşim Düşürür mü ?

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metehan Gelleci
Youtube da yazın oyun videoları çekip atıyordum ama bu sene sınav senem olduğu için video çekip editleyecek kadar zaman ayıramıyorum maalesef geceleri yayın açmaya karar verdim arada kanalımın etkileşimleri düşmesin diye bu aralar yayına gelen gidende oluyor az çok ama kanalın ismini yazınca aramada çıkmıyor maalesef öncesinde hiç video atmadığım zamanlarda da böyleydi ama canlı yayın yapmama rağmen etkileşimin bu kadar düşmesi nomal mi ? Sonuçta yayınları youtube dan yapıyorum.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Mehmet Aslan
Youtube da yazın oyun videoları çekip atıyordum ama bu sene sınav senem olduğu için video çekip editleyecek kadar zaman ayıramıyorum maalesef geceleri yayın açmaya karar verdim arada kanalımın etkileşimleri düşmesin diye bu aralar yayına gelen gidende oluyor az çok ama kanalın ismini yazınca aramada çıkmıyor maalesef öncesinde hiç video atmadığım zamanlarda da böyleydi ama canlı yayın yapmama rağmen etkileşimin bu kadar düşmesi nomal mi ? Sonuçta yayınları youtube dan yapıyorum.
etkileşim düşürüyor diye biliyorum. Farklı bir kanal açmak daha mantıklı.

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metehan Gelleci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
etkileşim düşürüyor diye biliyorum. Farklı bir kanal açmak daha mantıklı.
Ama bu bana çok saçma geliyor yani aktif olarak kanalıma özen gösteriyorum beğeni ve abonler artıyor ortalama izlenme süremde iyiyken neden etkileşimi düşürüyolar aklım almıyor.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Mehmet Aslan
Ama bu bana çok saçma geliyor yani aktif olarak kanalıma özen gösteriyorum beğeni ve abonler artıyor ortalama izlenme süremde iyiyken neden etkileşimi düşürüyolar aklım almıyor.
klasik youtube işte hocam ne beklersin :D

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metehan Gelleci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klasik youtube işte hocam ne beklersin :D
Yani adamların platform sonuçta ama ben canlı yayınlarıda kanalın etkileşim düşmesin diye yapıyodum zaten ama tam tersini yapsam daha iyiymiş.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Mehmet Aslan
Yani adamların platform sonuçta ama ben canlı yayınlarıda kanalın etkileşim düşmesin diye yapıyodum zaten ama tam tersini yapsam daha iyiymiş.
hocam canlı yayınların kaydı canlı sekmesine mi yoksa videolar sekmesine mi düşüyor ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom