Neler Yeni

Oyuna Girince Bilgisayar Kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tugay
Gigabyte A520MK-V2 Anakart, Ryzen 5 5600 İşlemci, Kingston 16x2 32Gb 3200 Mhz Ram, 800W FSP 80+ Psu, RX5700XT Ekran Kartım var. Arkadaşlar bazı oyunlara girince sistem kapanıyor komple. Eskiden XFX Rx 5700XT ekran kartı vardı ayni sorun devam ediyordu. Kartı sattım kartla alakali diye, Sapphire Nitro Rx5700XT aldım bu sefer, sorun gene devam ediyor. Örneğin NFS oyununa giriyorum, bilgisayar aniden komple kapanıyor ve Kasanın gücünü kesmeden tuşa bassamda açılmıyor. Çoğunlukla ayni oyunda yapiyor bunu. God Of War oynuyorum bir problem yok. Pes oyununa girince kapanıyor. Format attım Pcye windows 11 yükledim bu sefer, Şimdi Pes oyununda sorun yok ama bu seferde NFS oyununda kapanıyor. Ek kısmına video ekleyemiyorum ama oyuna girince bilgisayar bildiğin kapaniyor. Yardim edin lütfen

adwexx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Raşit ALTANLAR
Yüzde 90 psu dan kaynaklı. Aynısı sıfır aldığım psu da oldu, oyuna girince yeterli güç veremediği için pc kapanıyordu. İade ettim ve daha yüksek wattlı, iyi marka bir psu ile hiç sorun kalmadı.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yüzde 90 psu dan kaynaklı. Aynısı sıfır aldığım psu da oldu, oyuna girince yeterli güç veremediği için pc kapanıyordu. İade ettim ve daha yüksek wattlı, iyi marka bir psu ile hiç sorun kalmadı.
Adamın kullandığı psu kaliteli ve 800W.

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Caner kart
Şuan tekrar bilgisayarı kapatan oyunu açın.
Bilgisayar kapandığı an hemen saate bak.
Sonra bilgisayarı aç
"olay görüntüleyicisi" ve soldan Sistem'e gelin. Bilgisayarın kapandığı dakika ile orada aynı dakikadaki kayıtlara göz atın, (ssleri konuya ekleyin) bakalım sorun nereden dolayı görebiliyor muyuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tugay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaslar OCCT İle test ettigimde power testini start eder etmez kapaniyor bilgisayar. Ama bazı oyunlarda sorun olmuyor. Fifa, GOD OF WAR, FORZA GTA V gibi oyunlari oynayabiliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak furmarkta da sorun olmuyor

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Arkadaslar OCCT İle test ettigimde power testini start eder etmez kapaniyor bilgisayar. Ama bazı oyunlarda sorun olmuyor. Fifa, GOD OF WAR, FORZA GTA V gibi oyunlari oynayabiliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak furmarkta da sorun olmuyor
Minidump dosylarını gönderir misin? Direkt siyah ekran mı yoksa mavi ekran geliyor mu? Yada ekran gidip öyle bekliyor mu sadece?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,675
Üyeler
141,473
Son üye
ahmettbx
Top Bottom