Neler Yeni

İphone alıcam fakat samsung ekosistemim var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
Bütçe
37000
Merhabalar herkese elimde samsung bir telefon samsung bir saat (WATCH6 CLASSİC 47MM) Birde samsung bir kulaklık var (BUDS 2) Telefonu değişmek istiyorum. S23 alıcaktım fakat vazgeçip İphone 13 alamaya karar verdim. Apple ın saatleri hiç hoşuma gitmiyo elimdeki samsung bence en şık akıllı saat. Kulaklığımda gayet iyi ve yeterli telefonu iphone yapsam bunlari kullanabilirmiyim bazı özelliklerin kullanilmayacağını biliyorum fakat sorun yok onlarda şuan da aynı şekil yapanlar cevap verebilirse daha iyo olur internetteki yazıları okudum kullanıcı deneyimlerinden bahsedilmesini istiyorum olur mu sizce?

ConquerorXIV

80+ Gold
Merhabalar herkese elimde samsung bir telefon samsung bir saat (WATCH6 CLASSİC 47MM) Birde samsung bir kulaklık var (BUDS 2) Telefonu değişmek istiyorum. S23 alıcaktım fakat vazgeçip İphone 13 alamaya karar verdim. Apple ın saatleri hiç hoşuma gitmiyo elimdeki samsung bence en şık akıllı saat. Kulaklığımda gayet iyi ve yeterli telefonu iphone yapsam bunlari kullanabilirmiyim bazı özelliklerin kullanilmayacağını biliyorum fakat sorun yok onlarda şuan da aynı şekil yapanlar cevap verebilirse daha iyo olur internetteki yazıları okudum kullanıcı deneyimlerinden bahsedilmesini istiyorum olur mu sizce?
Neden iphone geçiyorsun ki
S23 almalısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden iphone geçiyorsun ki
S23 almalısın
Samsung u çok seviyorum fakat apple gibi bir değeri kalmıyo androidin vatan bilgisayar geri alimda yanlış hatirlamiyosam samsung s23 256 gb a 15500 TL teklif veriyo aynı fiyatta hatta daha düşük olan iphone 12 ye 22000 civarinda bir fiyat veriyor 64 gb sıfırı 28 bin iken ondan dolayi bu fiyatlarda bu kadar zarar fazla tabi ki 2.elde de satarim da işte 15500 TL ye kim veriyo s23 ü ,iphone daha da satılabilir ileride bir macbook almayı düşünüyorum hem onlada iyi olur diye düşündüm.

Golf 4 R32

80+ Silver
iphone geçmeyin samsung varken iphone nedir

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,709
İsim
kadir
Kesinlikle iPhone 13.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
Efe Kırmaz
Samsung u çok seviyorum fakat apple gibi bir değeri kalmıyo androidin vatan bilgisayar geri alimda yanlış hatirlamiyosam samsung s23 256 gb a 15500 TL teklif veriyo aynı fiyatta hatta daha düşük olan iphone 12 ye 22000 civarinda bir fiyat veriyor 64 gb sıfırı 28 bin iken ondan dolayi bu fiyatlarda bu kadar zarar fazla tabi ki 2.elde de satarim da işte 15500 TL ye kim veriyo s23 ü ,iphone daha da satılabilir ileride bir macbook almayı düşünüyorum hem onlada iyi olur diye düşündüm.
s23 al pişman olma iphone 12 fln düşünüyorsan büyük hata

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Buds için normal kulaklık gibi de olsa yine kullanabilirsin ama Samsung Watchların IOS desteği hiç yok. Telefonla hiç bağlantısı olmayacak saatin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buds için normal kulaklık gibi de olsa yine kullanabilirsin ama Samsung Watchların IOS desteği hiç yok. Telefonla hiç bağlantısı olmayacak saatin.
İNternette videolar var aslında ondan dolayi sordum yoksa bende biliyorum bağlanmadığınıda youtube dakiler gibi yapıp kullanan varmı acabaa

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir Çorapçı
telefon ıcın kesınlıkle andorıdı bırakmalısın yaklasık 20 yıl sonrası gectım iphone 13 e / 1. olarak deger kaybın yok 26 ya aldım suan 2. elı 30 a gıdıyor . 1 yıl oldu . androidlerde aldıgın telefon çöp oluyor + 2. elı iphone kadar degıl . bence saat konusunda onu satıp huwai alabılırsın ben onu kullanıyorum gerke şarj gerek baglantı en ufak sorun yok iosla . kulaklıga gelınce de bence aiorpods daha iyi derım . belkı satıp degıstrebılırsın .

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
iphone geçmeyin samsung varken iphone nedir
Şimdi arada çok fark yok 31000 TL ve 36000 TL s23 iphone 13 arasinda oyun oynayan biri değilim işlemci olarak yeter zaten kamera ile çok işim yok ikiside iyi zaten ekrani iphone 13 ün daha iyi 120 hz hariç ppi yogunluğu ve piksel olarak ondan dolayi değiştireyim dedim birde satarken daha uzun yıllar gider şuan s21 satışta değil en düşük s22 alabiliyosun mesela ama iphone 11 hala satışta öyle düşün satıştan kalkan telefon zor satılır bence şua. İphone 12 pro felanda zor satılabilir halde

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Ya komple değişeçeksin yada hiç değişme bence. Dwğer kaybını düşünüyorsan apple maalesef tabi. Ama 13 ten daha iiy bi alet s23. Satarım ilerde diyorsan başka tabi. Samsung genelde kendi lansmanlarında ek destekle güzel para veriyordu kendi telefonlarına bu srne oda prk olmadı maalesef. 24 filan saydı telefona

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz
telefon ıcın kesınlıkle andorıdı bırakmalısın yaklasık 20 yıl sonrası gectım iphone 13 e / 1. olarak deger kaybın yok 26 ya aldım suan 2. elı 30 a gıdıyor . 1 yıl oldu . androidlerde aldıgın telefon çöp oluyor + 2. elı iphone kadar degıl . bence saat konusunda onu satıp huwai alabılırsın ben onu kullanıyorum gerke şarj gerek baglantı en ufak sorun yok iosla . kulaklıga gelınce de bence aiorpods daha iyi derım . belkı satıp degıstrebılırsın .
Samsung saatten önce huawei kullandım sadece saat olarak kullaniyosun onu bi boka yaradığı yok bence samsung ve apple saatleri gibi yani bu saatimde wp a bile girip mesajlaşabiliyon yani ondan almam huawei zaten tek apple kaliyp bi saate 15 k vermek mantıklı değil ben saatimi 6500 a almiştım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
908,350
Üyeler
140,987
Son üye
bedirhanbayrak
Top Bottom