Neler Yeni

GIGABYTE B450M S2H V2 UYUMLU İŞLEMCİ SOĞUTUCU ÖNERİSİ

Batuu05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Yılmaz
Merhaba iyi günler.

Yeni bir işlemci Ryzen 5 5600X satın aldım fakat, yanında gelen fan anakartımla uyumlu değil maalesef. GIGABYTE B450M S2H V2 için uyumlu fan önerisi yapabilir misiniz? Çok abartı derecede pahalı olmadığı sürece bütçe sınırı yok ve ayrıyetten güzel bir termal macuna da ihtiyacım var aynı şekilde bütçe sıkıntısı yok. Şimdiden Teşekkürler,

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
Merhaba iyi günler.

Yeni bir işlemci Ryzen 5 5600X satın aldım fakat, yanında gelen fan anakartımla uyumlu değil maalesef. GIGABYTE B450M S2H V2 için uyumlu fan önerisi yapabilir misiniz? Çok abartı derecede pahalı olmadığı sürece bütçe sınırı yok ve ayrıyetten güzel bir termal macuna da ihtiyacım var aynı şekilde bütçe sıkıntısı yok. Şimdiden Teşekkürler,
Stok fan uyumlu değil mi?
o.O2

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,636
İsim
Batuhan
Merhaba iyi günler.

İşlemcinin Kendi Soğutucusu Nasıl Uyumsuz !

Yakubovic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61
Merhaba iyi günler.

kanka işlemcinin iki yanında plastik vidalar var onları sökersen takabilirsin
ama o işlemciye stok fan yetmiyor
bunu öneririm

Batuu05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten de uyumsuz soğutucu bu
fakat adamın yaptığı gibi clipsleri takacağım bir yer yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi bir video izledim de fark ettim, kutu içeriğinden 2 adet parça daha çıkması lazım anakartı uyumlu olmayanlar için o şekilde takılıyor fakat, benim kutumdan o iki parça çıkmadı....

Son düzenleme:
Top Bottom