Neler Yeni

Bu kasa için soğutucu önerisi

lupusdei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cahit Bilen
Bütçe
3000
Arkadaşlar bu sistemi alacağım bunun için uygun bir soğutucu önerir misiniz. Sıvı soğutucu mu daha iyi yoksa kule tipi mi karar veremedim. Kasa masanın altında çok havadar bir yerde olmayacak. Ses konusunda mümkün olduğunca sessiz olması birinci önceliğimdir

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Taha Kenan

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Taksim Delisi Cenk
Arkadaşlar bu sistemi alacağım bunun için uygun bir soğutucu önerir misiniz. Sıvı soğutucu mu daha iyi yoksa kule tipi mi karar veremedim. Kasa masanın altında çok havadar bir yerde olmayacak. Ses konusunda mümkün olduğunca sessiz olması birinci önceliğimdir

7500F işlemciyi sıvı soğutma ile kullanıyorum 240lık
boşta 48-52 arası gidiyor.Yükte 75 76
Bende kule tipi sipariş ettim yurtdısından 1 haftaya Deepcool AK400 Dijital kule tipine geçicem.
Amacım sıcaklık değil.sıvı sogutmada 2 fan. 1 pompa ayrıca benım sıvı sogutmada pompada da fan var.hepsının toplamında 7500F
sıcak calıstıgından haliyle biraz sesli calısıyor sogutma.
sessizlik için kule tipine geçiyorum
22ada2.jpg

lupusdei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cahit Bilen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7500F işlemciyi sıvı soğutma ile kullanıyorum 240lık
boşta 48-52 arası gidiyor.Yükte 75 76
Bende kule tipi sipariş ettim yurtdısından 1 haftaya Deepcool AK400 Dijital kule tipine geçicem.
Amacım sıcaklık değil.sıvı sogutmada 2 fan. 1 pompa ayrıca benım sıvı sogutmada pompada da fan var.hepsının toplamında 7500F
sıcak calıstıgından haliyle biraz sesli calısıyor sogutma.
sessizlik için kule tipine geçiyorum
Alıntıyı görüntüle
Kule tipine geçince sıcaklık değerlerin yükselir mi acaba ve sadece sessizlik için mi böyle bir karar verdin yoksa farklı sebepleri de var mıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıvı soğutucu al kanka

Ses konusunda nasıldır sence çok gürültü yapar mı

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Taksim Delisi Cenk
Kule tipine geçince sıcaklık değerlerin yükselir mi acaba ve sadece sessizlik için mi böyle bir karar verdin yoksa farklı sebepleri de var mıdır

sıcaklık değeri tahminen aynı kalır.ama sıvı sogutmada 3 fan ve 1 pompa çalışıyor
kule tipinde sadece 1 fan çalışıyor.
Haliyle biraz ses düzeyi azalır diye tahmin ediyorum.Hemde 6 yıldır falan sıvı sogutma kullanıyorum.Maksat biraz değişiklik olsun diye bayadır kule tipine geçmeyi düşünüyordum.
Kargom hollandadan yola çıkmış.Tahminen uçakla bu gece TR de olur.Pazartesi salı teslim edilir diye düşünüyorum.
sıcaklık durumunu yazarım

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Taha Kenan

Normal fan sesi kanka

lupusdei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cahit Bilen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıcaklık değeri tahminen aynı kalır.ama sıvı sogutmada 3 fan ve 1 pompa çalışıyor
kule tipinde sadece 1 fan çalışıyor.
Haliyle biraz ses düzeyi azalır diye tahmin ediyorum.Hemde 6 yıldır falan sıvı sogutma kullanıyorum.Maksat biraz değişiklik olsun diye bayadır kule tipine geçmeyi düşünüyordum.
Kargom hollandadan yola çıkmış.Tahminen uçakla bu gece TR de olur.Pazartesi salı teslim edilir diye düşünüyorum.
sıcaklık durumunu yazarım
Çok sevinirim teşekkürler

Top Bottom