Neler Yeni

RGBden SIKILDIM MI ACAMA?

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
tek marka secimi bu yuzden onemli hocam yok onun driveri yok onun seyi derken bunaltiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
Evet başlıkta da belirttiğim gibi, rainbow,RGB vs. sıkıldım. Normal donanım bulamaz olduk. Performansını sevdiğim bir ürün rgbsiz yok. Evet kapatabiliyorum ama ben onu kapatacağım diye PCye saçma sapan uygulamalar yüklemek zorunda kalıyorum. Corsair ram ı aldım ona ayrı program indir, asus anakart var ona ayrı program indir, klavye ye ayrı indir... bunaldım.
Allah başka dert vermesin. 😅

ByOduncu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yağız Taştan
Arkadaşlar konu çok farklı yerlere gitmiş :) Ben sadece sevmediğim bir trendi eleştirdim. Benimle aynı fikirde olan insanların olduğunu görmek hoşuma gitti. RGB sevenlere de saygım tabi ki var.

Foto ironi bu arada.

Ama ben bu konuyu açtıktan sonra Abdullah ın attığı mini ITX kasa videosuna bayıldım. Tam benlik :)

Herkese hayırlı günler.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Muhammet Çağrı
Arkadaşlar konu çok farklı yerlere gitmiş :) Ben sadece sevmediğim bir trendi eleştirdim. Benimle aynı fikirde olan insanların olduğunu görmek hoşuma gitti. RGB sevenlere de saygım tabi ki var.

Foto ironi bu arada.

Ama ben bu konuyu açtıktan sonra Abdullah ın attığı mini ITX kasa videosuna bayıldım. Tam benlik :)

Herkese hayırlı günler.
harbi iyiymiş taşınabilirlik vs açısından birde sıcaklık farkı çok azmış baya iyi

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Aydın
Evet başlıkta da belirttiğim gibi, rainbow,RGB vs. sıkıldım. Normal donanım bulamaz olduk. Performansını sevdiğim bir ürün rgbsiz yok. Evet kapatabiliyorum ama ben onu kapatacağım diye PCye saçma sapan uygulamalar yüklemek zorunda kalıyorum. Corsair ram ı aldım ona ayrı program indir, asus anakart var ona ayrı program indir, klavye ye ayrı indir... bunaldım.
sırf bunu düsünerek kasayı cam almadım iste

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Berat fatih

Aykut D.

80+ Gold

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Berat fatih
Hocam mutfaklarda dolap içi ekstra raf gibi bisi üstüne bardak koymak için falan. Ben pc yerde toz çekmemesi için yerden yüksek olması için koydum .
eyw rez aldım kulanırım bunu (onun için sormuştum )

Aykut D.

80+ Gold
eyw rez aldım kulanırım bunu (onun için sormuştum )
Katlanır olanları alma chrome olan katlanmayanı al katlananlar kasayı tasimayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben A-101'den almıştım

Nospanti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hasan Emir Suiçmez
Ben memnunum
Ama ışıksız model, ekipmanlar var.

Ekler