Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Q30 2090 TL

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,617
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Hocam bende Q10 vardı oda çok güzel kulaklıktı ama 2-3 saat takınca ağırlığı hissettiriyordu kafamda buda onun gibimidir? Duruma göre kulakici rahat bir kulaklık arayacağım(silikonsuz)
hocam kulaküstü kablosuz kulaklıklar bataryası olduğundan ötürü hep ağırdır. q30 ile q10 ağırlığı aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar alacaklara tavsiye ederim bende yok ama avm de denemiştim ben de belki nasip olur ama baya süper eksiksiz kulaklık
tek eksiği belki kulaktan çıkarınca müziğin durmaması...

melidoas6

80+ Silver

1 haftaya yakın süredir kullanıyorum. Şarj deseniz bitmiyor, basslar ve ses kalitesi şahane. Anc iyi fakat daha iyi olabilirmiş, şeffaflık modu güzel çalışıyor. Hard case ile geliyor, kulaklık çok rahat. Daha ne olsun?
Kulak içi yok mu ?

Nutrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Eren Ergün
Yeni gördüm alayım dedim bitmiş, yıllardır q10 kullanıyorum ama ses seviyesi artık eskidiğinden yeterli gelmiyor. Başka kulaklık indirimi varmı şuan?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,617
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Yeni gördüm alayım dedim bitmiş, yıllardır q10 kullanıyorum ama ses seviyesi artık eskidiğinden yeterli gelmiyor. Başka kulaklık indirimi varmı şuan?
şu an en uygun 2400 hocam. :(
ben yine yine ve yine bu kulaklığı öneririm.

melidoas6

80+ Silver
ne lazım abime
Bluetooth kulak içi kulaklık düşünüyorum maks 1.5k ama hiç bilgim yok. Ses kalitesi açısından iyi olması önemli mikrofon orta okey. Gürültü engelleme olursa çok iyi olur. Bu fiyata sanırım böyle bir ürün yok 🥲

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,617
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Bluetooth kulak içi kulaklık düşünüyorum maks 1.5k ama hiç bilgim yok. Ses kalitesi açısından iyi olması önemli mikrofon orta okey. Gürültü engelleme olursa çok iyi olur. Bu fiyata sanırım böyle bir ürün yok 🥲
bilgim yok hocam konu açabilirsin.

Batushkaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Osman
Hocam redmi buds 4-4 pro 3 pro ya bakabilirsin çok bilgim yok ama anc ye sahiplerdi ve çok uygundu sanırım fiyatları, kulakiçi içi alacak olsam göz atardım

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
ozan canbaşal
Almak isteyene ben de tavsiye ederim, çok iyi kulaklık.
Yaklaşık 4 senedir kullanıyorum bir kere pad değiştirdim sadece.
Hocam konuyu hortlatmış gibi olucam ama bende aldım ve bazı sıkıntılar var galiba.sol kulaklıktan hafif bir cızırtı geliyor.ve nfc özelliği ile modlar arası geçiş yaparken sadece iki mod arasında geçiş yapıyor.acaba sadece bende mi böyle?

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
Hocam konuyu hortlatmış gibi olucam ama bende aldım ve bazı sıkıntılar var galiba.sol kulaklıktan hafif bir cızırtı geliyor.ve nfc özelliği ile modlar arası geçiş yaparken sadece iki mod arasında geçiş yapıyor.acaba sadece bende mi böyle?
Modlar arası geçiş 3 tane var normal-transparency ve anc özelliği bulunuyor.
Ben hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. Cızırtı dediğiniz dip ses sanırım, o da olmadı bende hiç.

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
ozan canbaşal
Ben hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. Cızırtı dediğiniz dip ses sanırım, o da olmadı bende hiç.
Kulaklıktaki anc tuşuna bastığım zaman üç mod arasında da geçiş yapıyor.ancak NFC özelligini kullandığım da iki mod arasında geçiş yapıyor sadece.

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
Kulaklıktaki anc tuşuna bastığım zaman üç mod arasında da geçiş yapıyor.ancak NFC özelligini kullandığım da iki mod arasında geçiş yapıyor sadece.
Pardon ben sorunuzu yanlış anlamışım.
NFC özelliğini hiç kullanmadım hocam kulaklığın.

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
ozan canbaşal
Kısacası dedigim şey şu anc yani sag tarafına elimle basılı tuttugum zaman son iki mod arasında geçiş yapıyor üçü arasında degil.anc tuşuma bastığımda üçü arasındada geçiş yapıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon ben sorunuzu yanlış anlamışım.
NFC özelliğini hiç kullanmadım hocam kulaklığın.
Hocam sag tarafa basılı tutun çok kullanışlı oluyor 😉

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,189
Üyeler
140,785
Son üye
meedo
Top Bottom