Neler Yeni

Anker Q30 Bluetooth kulaklık 1915TL

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Muhammet Kürkçü
Q10da kullandım, Q10İ de kullandım, JBL in 2 modelinide kullandım, gaming 3-4 kulaklık kullandım kulak içi 3-4 kulaklık kullandım. Q10İ hayatım boyunca kullandığım en kötü kulaklık. Q10 nun popüleritesini kullanarak ucuz model çıkartmışlar sadece. Bass tuşu çalışmıyor demedim zaten :D??? Bassları kulak içimden bile kötü. Son ses seviyesi q10dan ve kulak içimden bile kötü. Demek istediğim koca 40mm sürücülerle 8-10mm lik kulak içini bile yakalayamıyor kulaklık. PC portu yok gibi bir şey zaten. Demek istediğim aslında şu, Q10u herkesin alma sebebi olan Yüksek ses ve bass bu kulaklıkta yok. Bunun yerine JBL modelleri daha mantıklı. Ses olarak öyle bir iddiası yok en azından şık ve zarif. Kaba saba ve kötü performansdan iyidir. Bence demek istediğime bi kafa yorun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak sahte olduğunu sanmıyorum, ürünü didik didik etmedim ancak satıcı oldukça sağlam.
Hocam kulaklık bilgin sırf kulak içi kulağın sürücü boyutu ile kafa üstü kulaklığın sürücü boytunu karşılaştırmandan bile belli oluyor.
@TechMarslan Hocam yorma kendini boşuna.

En İyi Cevap
3
Hocam kulaklık bilgin sırf kulak içi kulağın sürücü boyutu ile kafa üstü kulaklığın sürücü boytunu karşılaştırmandan bile belli oluyor.
@TechMarslan Hocam yorma kendini boşuna.
Sadece sürücü boyutu örneği vermiyorum dandik küçük sürücüleri bile yakalayamıyor kanka bunu anlayamayacak ne var bu kadar da kör göz olmayın. tamam para verdiniz en iyi ürün sizin. 1/4 reaksiyon skorlu bronzcum sana bi engel patlatalım güzelinden

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Muhammet Kürkçü
Sadece sürücü boyutu örneği vermiyorum dandik küçük sürücüleri bile yakalayamıyor kanka bunu anlayamayacak ne var bu kadar da kör göz olmayın. tamam para verdiniz en iyi ürün sizin. 1/4 reaksiyon skorlu bronzcum sana bi engel patlatalım güzelinden
Ya hocam ne q10 ne de q10i benimdi hocam belirteyim.

Top Bottom