Neler Yeni

Anker Q30 Bluetooth kulaklık 1915TL

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
Hangi özelliği rezalet mesela ben de Q10 u kullanıyorum , çok memnunum parasını hak eden bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Tek beğenmediğim yeri kulak pedleri , uzun kullanımda leş gibi kokuyorlar ve ne kadar temizlesem de o kötü koku gitmiyor üzerlerinden.

serwintes

80+ Gold
Hangi özelliği rezalet mesela ben de Q10 u kullanıyorum , çok memnunum parasını hak eden bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Tek beğenmediğim yeri kulak pedleri , uzun kullanımda leş gibi kokuyorlar ve ne kadar temizlesem de o kötü koku gitmiyor üzerlerinden.
dayi ben 18 aydır kullanıyorum ben de koku problemi olmadı sadece terletiyor ki o da normal

En İyi Cevap
3
Q10 un son sesini %20 kıs, bassları yarıya indir ve yazılımını sil alsana Q10İ

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Kotu durum be yurtdisinda 60-70 dolar sifiri refleri ise 50-60 dolar dolar bazinda bu butcede en iyisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN
hocam tecrubenize laf edemem, hakkım yok, ama q10i yede bok attıramam. bence once aldıgınız yeri arastırın, belki sahtesi denk gelmistir. ayrıca konustugumuz urun bu serinin en dip versiyonudur, buna ragmen fiyatına gore beni benden alan kulaklık olmustur.

dikkat edein fiyatına gore dedim

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Muhammet Kürkçü
hocam tecrubenize laf edemem, hakkım yok, ama q10i yede bok attıramam. bence once aldıgınız yeri arastırın, belki sahtesi denk gelmistir. ayrıca konustugumuz urun bu serinin en dip versiyonudur, buna ragmen fiyatına gore beni benden alan kulaklık olmustur.

Üç kulaklığı da kullanma şansım oldu q10i nin sesi q10 dan biraz daha tiz ve bassları biraz düşürülmüş olarak geldi bana. Bana kalırsa bassların düşürülmesi gayet iyi bir şey çünki rap trap dışında bir şey dinlemeye kalkıştığınızda basslar gereksiz yüksek geliyor. Tiz konusunda sesler biraz daha temiz olmuş ama keskinliğide artmış kişiden kişiye kulak tırmalama ihtimali var. Q10i nin birde yazılımı var. Evet yazılımdan sadece ekolayzer yapılıyor ama iyi tarafı ekolayzer kulaklığa gömülüyor cihaz değiştiğinizde ekolayzer yine aynı kalıyor.
Sadede gelirsek Q10i tabii ki daha iyi bir cihaz hemde güncel olması artısı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN
Üç kulaklığı da kullanma şansım oldu q10i nin sesi q10 dan biraz daha tiz ve bassları biraz düşürülmüş olarak geldi bana. Bana kalırsa bassların düşürülmesi gayet iyi bir şey çünki rap trap dışında bir şey dinlemeye kalkıştığınızda basslar gereksiz yüksek geliyor. Tiz konusunda sesler biraz daha temiz olmuş ama keskinliğide artmış kişiden kişiye kulak tırmalama ihtimali var. Q10i nin birde yazılımı var. Evet yazılımdan sadece ekolayzer yapılıyor ama iyi tarafı ekolayzer kulaklığa gömülüyor cihaz değiştiğinizde ekolayzer yine aynı kalıyor.
Sadede gelirsek Q10i tabii ki daha iyi bir cihaz hemde güncel olması artısı.
bu yoruma imzamı rahatlıkla atarım.

dinlerken kulak alıstıktan sonra degil, iki kulaklıgı temiz bir kulakla ilk denediginizde, neden bassı bir tık kısmıslar net ortaya cıkıyor.
detaya girmektense, berrak ve canlı bir sese, gumbur gumbır baaa katmısoluyorsunuz, extra bassa ile..
bence herseyi baskılayan bass yerine, temiz perdelemeyen biz bass benim icin kaliteyi ifade eidyor.
hemde bu fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca q30 yerine q20plus cok data temis bi secenek, ama bu urunler piyasada stoklu olmadıgından fiyatlar sacmalamıs durumda.

ornegin benim q10i ilk piyasaya cıktıgı hafta almamın en buyuk sebebi, elinde 3-5 stok bulunan vicdan yoksunlarının kac senelik q10 modelini 2000binden asagı ilana koymamaları idi. aranan bi model ve stok yok. çak gitsin fiyatı mantıgı.
q10i ise yeni lanse edilmisti, guzel bi indirimle 999dan 799a dustugunda almıstım, sonra uzun sure 999da kaldı, sonra ne oldu bilmiyorum

q20+ kulak rahatsız edecek kadar ses siddeti ve bass icerir, ama asla bu dengesiz gucu sevebilmis degilim

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Muhammet Kürkçü
bu yoruma imzamı rahatlıkla atarım.

dinlerken kulak alıstıktan sonra degil, iki kulaklıgı temiz bir kulakla ilk denediginizde, neden bassı bir tık kısmıslar net ortaya cıkıyor.
detaya girmektense, berrak ve canlı bir sese, gumbur gumbır baaa katmısoluyorsunuz, extra bassa ile..
bence herseyi baskılayan bass yerine, temiz perdelemeyen biz bass benim icin kaliteyi ifade eidyor.
hemde bu fiyata

ayrıca q30 yerine q20plus cok data temis bi secenek, ama bu urunler piyasada stoklu olmadıgından fiyatlar sacmalamıs durumda.

ornegin benim q10i ilk piyasaya cıktıgı hafta almamın en buyuk sebebi, elinde 3-5 stok bulunan vicdan yoksunlarının kac senelik q10 modelini 2000binden asagı ilana koymamaları idi. aranan bi model ve stok yok. çak gitsin fiyatı mantıgı.
q10i ise yeni lanse edilmisti, guzel bi indirimle 999dan 799a dustugunda almıstım, sonra uzun sure 999da kaldı, sonra ne oldu bilmiyorum

q20+ kulak rahatsız edecek kadar ses siddeti ve bass icerir, ama asla bu dengesiz gucu sevebilmis degilim
Zamanında q20 öneren bir kişi bile görmemiştim q20+ ses berraklığı açısınfan falan kötümü q10i den?

Ve q30 ile q20+ ın farkları neler acaba?

En İyi Cevap
3

Ürün beklentiyi karşılamıyor. Bass tuşu olmasına rağmen ne bassı ne de son ses seviyesi kulak içi kulaklığıma bile yanaşamıyor. Bu kadar kaba bir kulaklığın bu kadar kötü performans vermesi onun bok gibi olduğunun kanıtıdır. Daha zarif duran JBL kulaklıklar daha mantıklı ya da düz Q10. İ olan modeli almayın aldırtmayın. Para verdi diye boş boş savunan fanboylarada kanmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN
Zamanında q20 öneren bir kişi bile görmemiştim q20+ ses berraklığı açısınfan falan kötümü q10i den?

Ve q30 ile q20+ ın farkları neler acaba?
yanlıs ifade ettim sanırım, kusura bakmayın. q20+ hem ses hem bass konusunda gereginden fazlasını arayanlara bile yeter demek istedim. ilk defa beni ses siddetiyle rahatsız eden bi kulaklık gordum.

q30 arada aklmıs, ama q35 herseyiyle muazzam bi kalite. ama asla o parayı vermem

Ürün beklentiyi karşılamıyor. Bass tuşu olmasına rağmen ne bassı ne de son ses seviyesi kulak içi kulaklığıma bile yanaşamıyor. Bu kadar kaba bir kulaklığın bu kadar kötü performans vermesi onun bok gibi olduğunun kanıtıdır. Daha zarif duran JBL kulaklıklar daha mantıklı ya da düz Q10. İ olan modeli almayın aldırtmayın. Para verdi diye boş boş savunan fanboylarada kanmayın.
Para verdi diye boş boş savunan fanboylarada kanmayın. cumlesi yanlıs olmus arkadasım.

3 kişi kullandıgını ve yorumlarını ifade etti. elinde bi q10 bide q10i olanbiri degilde, 3 yorumuda yapan arkadaslar, ben dahil, en az 3-4 urun kullandıgını ve aralarındaki deneyimini paylaşarak degerlendirdi.

hiçbir kulaklıga para verdim diye sevecek degilim. çalısarak kazandıgım parayı harcarken, onu hak edecek cihaz almak isterim. beklentimi karsılamadıgında is 3 kurus altına satarım gider.

elimde q20+ olsa birde q10i, tadını cıkardıktan sonra 20 olanı satarım. cunki kullanırken bana zevk verecek bir kriterde, ücretine gore fazlasını verim verdigini gosteren cihazdır.

bir cok kişinin magaza camından izleyecegi klasiklesmiz urunler var. o da benim hobim. hafalık aylık kutularından cıkarır, turune gore dinler, yerine koyarım.

ve idda ediyorumki fiyatına gore muazzam temiz bir kalite veren bir cihaz q10i. parası fazla olan 20 de alır 35 te. jbl yanından bile gecemez. sony desen bir kac baba modelle karsılastırabilirim.

ve son olarak, hicbir kafaustu model, hakkını veren bass yogunluklu hicbir kulakiçini zaten gecemez. mantıken ve fiziken bos bir yorum olmus.

ilk tavsiyemi iyi dusun, kulaklıgının sahte olma ihtimali çok yuksek, bass tusuna basıp farkı hissetmemen mumkundegil. masaya koydugunda o tusla, kulaklıgı hareket ettiriyorum dostum. bu ihtimali kulakarkası etme bence

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Q10da kullandım, Q10İ de kullandım, JBL in 2 modelinide kullandım, gaming 3-4 kulaklık kullandım kulak içi 3-4 kulaklık kullandım. Q10İ hayatım boyunca kullandığım en kötü kulaklık. Q10 nun popüleritesini kullanarak ucuz model çıkartmışlar sadece. Bass tuşu çalışmıyor demedim zaten :D??? Bassları kulak içimden bile kötü. Son ses seviyesi q10dan ve kulak içimden bile kötü. Demek istediğim koca 40mm sürücülerle 8-10mm lik kulak içini bile yakalayamıyor kulaklık. PC portu yok gibi bir şey zaten. Demek istediğim aslında şu, Q10u herkesin alma sebebi olan Yüksek ses ve bass bu kulaklıkta yok. Bunun yerine JBL modelleri daha mantıklı. Ses olarak öyle bir iddiası yok en azından şık ve zarif. Kaba saba ve kötü performansdan iyidir. Bence demek istediğime bi kafa yorun.

Ek olarak sahte olduğunu sanmıyorum, ürünü didik didik etmedim ancak satıcı oldukça sağlam.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
Q10 ve JBL Tune 500BT kullandım daha önce. Şu an aktif Q30 kullanıyorum hatta kulaklıkla müzik dinlerken yazıyorum yorumu :D . İmkan varsa Q30 alıp geçin derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,143
Üyeler
156,889
Son üye
Sefa6134
Top Bottom