Neler Yeni

Keydrop gibi sitelerde bugün itibari ile yaklaşık 2000tl kaybetmiş bulunmaktayım

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Bugün itibari ile keydrop gibi steam pazar ve diğer sitelerde toplamda 2000tl kaybetmiş bulunmaktayım ve bu girdiğim bataklıktan çıkmış bulunmaktayım keşke bu parayıda kaybetmeseydim onun üzüntüsü içindeyim fakat yapacak bişey yok asla böyle işlere ve sitelere girmeyin ve girdirtmeyin iyi akşamlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Bugün itibari ile keydrop gibi steam pazar ve diğer sitelerde toplamda 2000tl kaybetmiş bulunmaktayım ve bu girdiğim bataklıktan çıkmış bulunmaktayım keşke bu parayıda kaybetmeseydim onun üzüntüsü içindeyim fakat yapacak bişey yok asla böyle işlere ve sitelere girmeyin ve girdirtmeyin iyi akşamlar
Kumar hocam bunlar, geçte olsa fark etmişsiniz en azından.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Steam pazarda naptın bilmem ama KeyDrop gibi CS siteleri için 2.000TL zaten çok düşük bir bakiye. Kazanman için aşırı şanslı olman gerekiyordu. Neyse sağlık olsun diyelim.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam pazarda naptın bilmem ama KeyDrop gibi CS siteleri için 2.000TL zaten çok düşük bir bakiye. Kazanman için aşırı şanslı olman gerekiyordu. Neyse sağlık olsun diyelim.
satış esnasınnda zaralar ettim bazen öyle keişke hiç bulaşmasaydım ama dediğin gibi sağlık olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kumar hocam bunlar, geçte olsa fark etmişsiniz en azından.
maalesef yapacak bir şey yok

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
üzülmeye gerek yok adı üstünde şans oyunu .D

dershanede arkadaşım 5kdan 120k civarına katladı diye ben de eğlencesine baska bi arkla metamasktaki 100 doları atıp sıfırlamıstık. 100 doların hepsi de solana idi 8 tane falan sol vardı suan 900 dolar yapıyor eger saklasaydık ::D

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üzülmeye gerek yok adı üstünde şans oyunu .D

dershanede arkadaşım 5kdan 120k civarına katladı diye ben de eğlencesine baska bi arkla metamasktaki 100 doları atıp sıfırlamıstık. 100 doların hepsi de solana idi 8 tane falan sol vardı suan 900 dolar yapıyor eger saklasaydık ::D
vay be 100 den 0 a he bekleseydin Artı 800 sağlık olsun yapacak bişey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,042
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom